AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ଆଉ ୩ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ସହ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ପୋଲିସର ଆବେଦନ, ଗତକାଲିଠୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ଧାରଣାରେ ଅନୁପଙ୍କ ପରିବାର

23/02/2020 at 11:03 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୩।୨: ବ୍ରଜରାଜନଗର ମା’-ଝିଅ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ପରିବାର ଶନିବାର ରାତିଠୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅନୁପ ସତ ନଓଗାଳିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରାଯିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଅନୁପଙ୍କ ପରିବାର ଧାରଣା ଦେଇଛି ।

ଝାରସୁଗୁଡା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସୁରକ୍ଷା ଦାବିରେ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଡ଼ି ବସିଛନ୍ତି।

ଏପଟେ ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ସରିବା ପରେ ଅନୁପଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ହାଜତ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ରାୟଗଡ ପୋଲିସର ଆଉ ୩ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ଆବେଦନ ଉପରେ ସୋମବାର ଶୁଣାଣି ହେବ । ସେହିପରି ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଆବେଦନ ଉପରେ ଶୁଣାଣି ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ ।

ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ଅନୁପଙ୍କୁ ମାରାଥନ ଜେରା କରିଛି । ଏହାସହ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସବୁ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲିବାକୁ ତନାଘନା କରୁଛି । ଅନୁପଙ୍କ ପୁଅ ଶୁଭମ୍ ସାଏଙ୍କୁ ଚକ୍ରଧରନଗର ଥାନାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଲଟକା ଜାରି କରିଛି । ଏଥିସହ ମୃତ କଳ୍ପନାଙ୍କ ଭାଉଜ ରୀନା ଦାସ, ଭାଇ ବରୁଣ ଦାସଙ୍କ ସହ ଅନୁପଙ୍କ ଅନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ନୋଟିସ୍ ଦେଇଛି।

   Related Posts