scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମଡେଲ ଅନୀଷା ସିଂହ ଶର୍ମା

27/09/2018 at 4:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭|୯: ଭଜନ ଗାୟକ ଅନୁପ ଜଲୋଟା ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍-୧୨’କୁ ଯିବା ପରଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ୨୮ବର୍ଷୀୟ ଜସଲିନ ମାଥାରୁଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ ଥିବା ଘୋଷଣା ପରେ ହିଁ ସେ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏବେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ମଡେଲ ଅନୁପ ଜଲୋଟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ସହ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ।
ମଡେଲ ଅନୀଷା ସିଂହ ଶର୍ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନୁପ ଜଲୋଟା ତାଙ୍କୁ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍-୧୨’ ରେ ନିଜସହ ନେବେ ବୋଲି ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଅନୀଷା କହିଛନ୍ତି ଜଲୋଟା ତାଙ୍କୁ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍-୧୨’ ରେ ନେବାପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କର(ଅନୁପଙ୍କ) ଜୋଡି ହେବେ । ଗତ ୬ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁପ ଜଲୋଟା ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଇଥର ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମଡେଲ ଅନୀଷା । ଜଲୋଟାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନଥିଲା ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହ ଘରସଂସାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋ ମଧ୍ୟ ଅନୀଷା କହିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ପରେ ଅନୁପ ତାଙ୍କ କଲ୍ ରିସିଭ୍ କଲେନି ଏବଂ ସେ ବିଗବସ ଯାଉନଥିବା ଜଣାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ମାତ୍ର ଯେତେବେଳେ ଜଲୋଟା ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଅନୀଷା ଆଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାଠାରୁ ସେ ଅଧିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ଜସଲିନଙ୍କୁ ଅନୁପ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଭାବେ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ ।
ଏହାପରେ ଜଲୋଟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ କେସ୍ ଦାୟର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜଲୋଟା ଇସ୍ରାଏଲ ମଡେଲ ରିନା ଗୋଲନଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାପାଇଁ କହିଥିଲେ ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଥିଲା ।

   Related Posts