AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ବେଳେ ଜୀବନ ହାରିଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅନ୍ନଦାତା, ହୃଦଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

30/11/2020 at 9:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩୦/୧୧:  କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିୂବା ଆଉଜଣେ ଅନ୍ନଦାତା ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି । ହୃଦଘାତରେ ଏହି କୃଷକଜଣଙ୍କର ଅକାଳ ବିୟୋଗ ଘଟିଛି । ମୃତ କୃଷକ ହେଲେ ଗଜ୍ଜନ ସିଂ । ସେ ରବିବାର ରାତିରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

ବାହଦୁରଗଡ ବାଇପାସ୍ ନିକଟରେ ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ ବେଳେ ଗଜ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେ ଲୁଧିଆନାର ସମରାଲାରେ ରହୁଥିଲେ ।  ତାଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀରକୁ ଏବେ ନାଗରିକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ପଞ୍ଜାବରୁ ଆସିଥିବା କିଛି କୃଷକଙ୍କ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହାକୁ ସଜାଡିବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ମେକାନିକଙ୍କ କାରରେ ମଧ୍ୟ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସେ ଜୀଅନ୍ତା ଜଳିଯାଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ରାଜେଶ ଦୁଗଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜନକରାଜ ନିଜ କୃଷକ ସାଥିଙ୍କ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସଜାଡିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ ।  ସେ ରବିବାର ରାତି ୧୧ଟା.୩୦ରେ ବାହାଦୁରଗଡ ଆସିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ୧ଟା ୩୦ ମିନିଟରେ ତାଙ୍କ କାରରେ ହଠାତ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ କିଛି କୃଷକ ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେତେବେଳକୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶନିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଥିବା ୨ଜଣ କୃଷକ ଟ୍ରକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ଏହି ଅଘଟଣ ଭିବାନୀ ଜିଲ୍ଲାର ମୁଢାଲଠାରେ ଘଟିଥିଲା । ଉଭୟ କୃଷକଙ୍କୁ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts