Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ସାଜିଥାନ୍ତେ ବରଗଡ଼ ଧନୁଯାତ୍ରାର ବଳରାମ, ତା ଆଗରୁ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ ଶ୍ରେୟସ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି କନ୍ଧମାଳ: ଫୁଲବାଣୀରେ ୬.୬ ଡିଗ୍ରୀ, ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରେ ୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ
  • ||
  • ମହିଳା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ସ୍ତନ ଏବଂ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳି କରୁଛନ୍ତି ଇରାନୀ ସେନା, ଖୁଲାସା କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଗିରଫ, ୨୫ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିଲା ମିନିଟ୍ରକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି ରାଜ୍ୟ, କୋରାପୁଟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ମୋହନା: ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ପଛପଟେ ପଡ଼ିଛି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଔଷଧ, ବୈଧତା ଥାଇ ବି ଫୋପାଡିଦେଲେ
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀପଲ, ଧାନ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ସହ ଖାଇଗଲେ ଶହ ଶହ ଧାନ ବିଡା
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି: ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଡକାୟତ, ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ନେଇଗଲେ ଜୀବନ
  • ||

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: କସ୍ତୁରୀ ନଗରରେ ଭୂଷୁଡ଼ିଲା କୋଠା, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଅନ୍ତେବାସୀ, Video ଭାଇରାଲ

8/10/2021 at 2:47 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୮।୧୦: କସ୍ତୁରୀନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏକ ୩ ମହଲା କୋଠା ଭୂଷୁଡି ପଡିଛି। ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟଟି ଡକ୍ଟର୍ସ ଲେଆଉଟ୍ ସେକେଣ୍ଡ କ୍ରସ୍‌ରେ ଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେହି ହତାହତ ହେବାର ସୂଚନା ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗତ ୨ ସପ୍ତାହରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସହରରେ ଏହା ତୃତୀୟ ଘଟଣା। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏଏନ ବିଲ୍ଡର୍ସ (ପ୍ରପର୍ଟିଜ୍) ନିର୍ମିତ ‘ସନସାଇନ୍’ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ଝୁକିବାରେ ଲାଗିଥିଲା, ଯାହା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ବେଳକୁ ଧରାଶାୟୀ ହୋଇଯାଇଛି।

ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଭୂଷୁଡିବାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକେ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ସେୟାର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବିଲ୍ଡିଂଟି ଭୂଷୁଡୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦଉଡାଧାପଡା ହେଉଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି। ବିଲ୍ଡିଂରେ ରହୁଥିବା ଲୋକେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ସକାଳେ ବିଲ୍ଡିଂ ଝୁକିବା ଦେଖି ଲୋକେ ନିଜନିଜର ଆସବାବପତ୍ର ଖାଲିକରି ଆଣିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ବାସିନ୍ଦାମାନେ ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସରେ ଲିଖିତ ଏତଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି।

ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ବିଲ୍ଟିଂରେ ମୋଟ ୮ଟି ଫ୍ଲାଟ୍ ଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣା କାଳରେ ୩ଟି ଫ୍ଲାଟରେ ଲୋକେ ରହୁଥିଲେ। ବାକି ୫ଟି ଫ୍ଲାଟକୁ ଲୋକେ ଆସିନଥିବାରୁ ଖାଲିଥିଲା। ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ପ୍ଲସ୍‌ ୨ ମହଲା କୋଠା ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିଲ୍ଡର ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ କରିଥିଲେ। ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୪ ବେଳକୁ ଫ୍ଲାଟ୍‌ ବିକ୍ରି ଲାଗି ନିର୍ମିତ ହୋଇସାରିଥିଲା। ତେବେ ବିଲ୍ଟର ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଅବୈଧ ଭାବେ ଅନେକ ମହଲା ଯୋଡିଥିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି।

ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖ ଦିନ ଅଦୁଗୋଡ଼ି ଥାନା ଲକ୍ଷସାନ୍ଦ୍ରା ସୁବ୍ବାରାଜୁ ଲେଆଉଟ୍‌ରେ ଏକ ୭୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ୩ ମହଲା କୋଠା ଭୂଷୁଡି ପଡିଥିଲା। ଏଥିରେ ମେଟ୍ରୋ କର୍ମଚାରୀମାନେ ବସବାସ କରୁଥିଲେ। ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଅନ୍ତେବାସୀମାନେ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ। ବିଲ୍ଟିଂରେ ଫାଟ ପଡିବାରୁ ଲୋକେ ଘର ଖାଲି କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାର ଦିନକ ପରେ ଡାୟରୀ ସର୍କଲ ନିକଟରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ମିଲ୍କ ୟୁନିୟନ  ଲିମିଟେଡ (ବିଏଏମୟୁଏଲ)ର କର୍ମଚାରୀ ବସବାସ କରୁଥିବା ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ପ୍ଲସ୍ ଟୁ କ୍ୱାର୍ଟର ଭୂଷୁଡି ପଡିଥିଲା। ଏଥିରେ ବସବାସ କରୁଥିବା ୯ଟି ପରିବାର ଚମତ୍କାର ଭାବେ ଦଉଡି ପଳାଇ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ।

   Related Posts