ପାକିସ୍ତାନ୍‌ରୁ ଭାରତ ଫେରିବେ ଅଞ୍ଜୁ, ନସରୁଲ୍ଲା କହିଲେ-ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍‌ ନାହିଁ

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 18, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୦୯: ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବା ଅଞ୍ଜୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତକୁ ଫେରିବେ। ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନୀ ସ୍ୱାମୀ ନସରୁଲ୍ଲା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଅଛନ୍ତି। ଅଞ୍ଜୁ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଭାରତ ଫେରିପାରିବେ। ଅଞ୍ଜୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱାର ଜିଲ୍ଲାର ଭୱାଡି ବାସିନ୍ଦା। ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ନସରୁଲ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଞ୍ଜୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି। ଅଞ୍ଜୁ ଜୁଲାଇ ୨୫ରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଇସଲାମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ଫାତିମା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେସେ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୯ରେ ଫେସବୁକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ପରେ ପ୍ରେମ ଘଟିଥିଲା ​​।

{"id":846025,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଫାତିମା ଅର୍ଥାତ୍‌ ଅଞ୍ଜୁ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଭାରତ ଫେରିବେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ଏବଂ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି। ଫେରିବା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଞ୍ଜୁ ରାଜସ୍ଥାନରେ ରହୁଥିବା ଅରବିନ୍ଦଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ୧୫ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏବଂ ଏକ ଛଅ ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି । ନସରୁଲ୍ଲା ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ଅଞ୍ଜୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅଧିକ ଅସୁସ୍ଥ ହୁଅନ୍ତୁ। ସେ ଭାରତ ଯାଇ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଭଲ। ତେଣୁ ସେ ଆସନ୍ତା ମାସ ସୁଦ୍ଧା ଭାରତ ଫେରିପାରିବେ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/death-toll-from-libya-floods-rises/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/death-toll-from-libya-floods-rises/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.