AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଛୋଟି ସରଦାରନି ଫେମ୍ ଅନିତା ରାଜ୍ ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ହେଲେ ଶାଶୁ : ସେୟାର କଲେ ପୁଅ-ବୋହୂଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ

4/12/2020 at 11:55 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୧୨: ଛୋଟି ସରଦାରନି ଟିଭି ଶୋର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନିତା ରାଜ ଅସଲ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଶାଶୁ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅନିତାଙ୍କ ପୁଅ ଶିବମ୍ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଅନିତା ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ସେରେମନିର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ଆପଣ ଶିବମ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ପାରିବେ।

ଅନିତା ଗଣେଶଙ୍କ ଛୋଟ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ଫଟୋ ପଠାଇବାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂଙ୍କ ସିନ୍ଦୂର ଦାନର ରୀତିର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଦେଖି ଏହା ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ବିବାହ ବହୁତ ଛୋଟ ଏବଂ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଥିଲା,ଯେଉଁଥିରେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଡକାଯାଇନଥିଲା।

ଏହି ବିବାହ ଅନିତା ରାଜଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିବା ଲାଗୁଛି। ଅନିତାଙ୍କ ପୁଅ ଶିବମ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ରେଣୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ବୋହୂ ରେଣୁ ଲାଲ ନାଲି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ଶିବମ୍ ଧଳା ଧୋତି-କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ନେହେରୁ କୋଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ବିବାହ ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂଙ୍କ ସହ ଅନିତା ରାଜ ନିଜର ଏବଂ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅନିତା ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ,‘ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡର ପ୍ରାର୍ଥନା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଶିବମଙ୍କ ବିବାହ ସୁନ୍ଦରୀ ରେଣୁଙ୍କ ସହ ହୋଇଯାଇଛି। ଭଗବାନ ଏମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସୁଖୀ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ଅନିତା ରାଜ ଧାରାବାହିକ ଛୋଟି ସରଦାରନିରେ କୁଳବନ୍ତ କୌର ଢ଼ିଲ୍ଲନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଏହା ସହିତ ଜଡ଼ିତ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ସେଲିବ୍ରେସନର ସମସ୍ତ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୁଭକାମନା ଦିଆଯାଉଛି।

   Related Posts