scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସାତ ବର୍ଷ ହେବ ଗୋଟିଏ କିଡନୀରେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ‘ନାମକରଣ’ ଫେମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ କଲେ ଭିଡିଓ ସେୟାର

12/07/2021 at 11:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୦୭: କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟିଭି ଏବଂ ବି-ଟାଉନ୍ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ପାଖରେ କାମ ନାହିଁ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ନାମକରଣ’ ଫେମ୍ ଅନନ୍ୟା ସୋନି । ଅନନ୍ୟା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସହ ମଧ୍ୟ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ଅନନ୍ୟାଙ୍କ କିଡନୀ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଇଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

PunjabKesari

ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ସଞ୍ଚୟ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ଅନନ୍ୟା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ଚାଲିବାକୁ, ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଏବଂ ଅସୁବିଧାଜନକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ।’

ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ଅନନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ୨୦୧୫ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ କିଡନୀରେ ଜୀବିତ ଅଛି। ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୋର ଦୁଇଟି କିଡନୀ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହା ପରେ ମୋ ବାପା ମୋତେ ଏକ କିଡନୀ ଦାନ କରିଥିଲେ । ଏବେ ହଠାତ୍ ସେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ମୋର ଏକ ନୂତନ କିଡନୀ ପ୍ରତିରୋପଣ ଆବଶ୍ୟକ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନାମକରଣ ଏବଂ କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲ ଭଳି ଶୋ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ ବୋଲି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନ ଥିଲି।

ଅନନ୍ୟା ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ‘ଅଦାଲତ’, ‘ଇଶ୍କ୍ ମେନ୍ ମରଜାୱା’, ‘ନାମକରନ୍’ ଏବଂ ‘କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲ୍’ ଭଳି ସିରିଏଲ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ‘ଟେକ୍ ଇଟ୍ ଇଜି’ ଏବଂ ‘ଅପନା ଦିଲ୍ ତୋ ଆୱାରା’ ଭଳି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

   Related Posts