ତିନି ଦିନ ଯାଏଁ ଚାଲିବ ଅନନ୍ତ-ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ସେଲିବ୍ରେସନ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପୂରା ସେଡ୍ୟୁଲ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 04, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୭: ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଖବରରେ ରହିଆସିଛି । ଦୁଇଟି ପ୍ରି-ଫଙ୍କସନ୍ ପରେ, ସମୟ ପାଖେଇ ଆସିଛି ବିବାହର । ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକା ଆଉ ୮ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୨ ଜୁଲାଇରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷ ଅତିଥିମାନେ ଏହି ବିଶେଷ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଭାରତ ଏବଂ ବିଦେଶର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ବିଗ୍ ଫ୍ୟାଟ୍ ୱେଡିଂକୁ ଅନୁଗ୍ରହ ପ୍ରଦାନ କରିବେ । ବଲିଉଡରେ ରାଜନୈତିକ ସର୍କଲରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବଡ ବିବାହର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ।

ଅନନ୍ତ ରାଧିକା ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ 

ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ବିବାହ ଜିଓ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଅନନ୍ତ ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ୧୨ ଜୁଲାଇରେ ହେବ । ଏହା ପରେ, ୧୩ ଜୁଲାଇରେ ଏକ ଶୁଭ ଆଶୀର୍ବାଦ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେବ ଏବଂ ୧୪ ଜୁଲାଇରେ ରିସେପ୍ସନ୍ ରଖାଯାଇଛି । ବିବାହ ପାଇଁ ଡ୍ରେସ୍ କୋଡ୍ ଭାରତୀୟ ପାରମ୍ପାରିକ ଭାବରେ ରଖାଯାଇଛି । ଶୁଭ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଏକ ଭାରତୀୟ ପୋଷାକ କୋଡ୍ ଅଛି । ଏହା ପରେ, ରିସେପ୍ସନରେ ଭାରତୀୟ ଚିକ୍ ଡ୍ରେସ୍ କୋଡ୍ ଅଛି। ବିଶ୍ୱର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ VVIP ଅତିଥିମାନେ ଏହି ରିସେପ୍ସନରେ ଯୋଗଦେବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କେବଳ ଜିଓ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

ତେବେ ପରିବାର ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକେ ସଂଗୀତ ପାଇଁ ରିହର୍ସାଲ କରୁଛନ୍ତି । ଅନନ୍ତ ରାଧିକାଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ବ୍ୟାଚ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ରାଧିକାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବେ ।  ଦ୍ୱିତୀୟ ଗ୍ରୁପରେ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରଫମାନ୍ସ ଦେବେ । ଏହି ତାଲିକାରେ ଲାନା ଡେଲ ରେ, ଆଡେଲି ଏବଂ ଡ୍ରେକଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ସହ ତାରିଖ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.