୩ଟି ଜେଟ୍, ୧୦୦ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପ୍ଲେନ୍, ୧୦ NSG କମାଣ୍ଡୋ; ଜାଣନ୍ତୁ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ଵାନୀଙ୍କ ବିବାହର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଷୟରେ...

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 11, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୭; ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ତଥା ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ। ତାଙ୍କ ସାନପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଆସନ୍ତାକାଲି ରାଧିକା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ୨ଟି ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ପରେ ଦୁହେଁ ସାତଫେରା ନେବେ ।  ଅନନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରିୱେଡିଂ ସେରମନି ଗତ  ମାସ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି। କିନ୍ତୁ ଫାଇନାଲ ୱେଡିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ୧୪ ଜୁଲାଇରେ ଶେଷ ହେବ 

ସାନ ପୁଅର ବିବାହକୁ ସବୁଠାରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଗ୍ରାଣ୍ଡରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ସମସ୍ତ ଉପାୟ ଅପଣେଇଛି। ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶରୁ ଅତିଥିମାନେ ଆସିଛନ୍ତି ।  ଏହି ବିବାହରେ ପିଏମ ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇ ଦେବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ବିବାହରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ବିଶେଷ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି । ସମଗ୍ର ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଆଣ୍ଟିଲିଆ ହାଉସ୍ କଡା ସୁରକ୍ଷାରେ ଅଛି


ବିବାହରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଆଣିବା ଏବଂ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ୩ ଫାଲକନ୍ -୨୦୦୦ ଜେଟ୍ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦ ଟି ବେସରକାରୀ ଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ।  ଏୟାର ଚାର୍ଟର୍ କମ୍ପାନୀ କ୍ଲବ୍ ୱାନ୍ ଏୟାରର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ରାଜନ ମେହେରା ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ୧୦ NSG କମାଣ୍ଡୋ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଆସୁଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରିଟର୍ନ ଗିଫ୍ଟ କିଣିଛନ୍ତି। ରାଜକୋଟକାଶ୍ମୀରବନାରସରୁ ରିଟର୍ନ ଗିଫ୍ଟ ଆସିଛି । 


ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ୨୦୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ୩୦୦ ସିକ୍ୟୁରିଟି ମେମ୍ଵର ଏବଂ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଟ୍ରାଫିକ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିୟୋଜିତ ହେବେ।  ବିବାହ ଅତିଥିମାନେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନହେବାକୁ, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ ଆଡଭାଜରୀ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛି। ବାନ୍ଦ୍ରା କୁର୍ଲା କେନ୍ଦ୍ର (ବି.କେ.ସି) ର ଜିଓ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ


ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟର ଆଖଫାଖ ରାସ୍ତା ୧୨-୧୫ ଜୁଲାଇ ଦ୍ଵିପହର  ଟାରୁ ମଧ୍ୟରାତ୍ର ଯାଏଁ କେବଳ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲା ରହିବସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ ରହିବ । ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଅତିଥି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡଲିଉଡରାଜନୀତି ଏବଂ କ୍ରୀଡା ଜଗତର ସେଲିବ୍ରିଟି ତଥା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

 

 

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.