oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଦେଶ ଏକଜୁଟ୍ ଥିଲା

21/12/2020 at 4:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୧୨ : ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବାଣିଜ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ମିଳିମିଶି କାମ କରୁଥିବାରୁ କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାରମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, କରୋନା ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଦେଶ ଏକଜୁଟ୍ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଟୀକା ବିକାଶ କରୁଥିବା କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ପରିଦର୍ଶନ ସମୟରେ ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ମତ ରଖିବା ସହିତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ‘କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ପ୍ରଥମ ତ୍ରୖମାସିକରେ ଦେଶର ଅର୍ଥବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦ୍ବିତୀୟ ତ୍ରୖମାସିକରେ ଏଥିରେ ଦୃତ ସୁଧାର ଆସିଛି ଏବଂ ଆଶା କରାକରିବା ଆଗାମୀ ୨ଟି ତ୍ରୖମାସିକରେ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥବ୍ୟବସ୍ଥା ପ୍ରତି ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ଆସିବ’ ।

କଂଗ୍ରେସର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ଅନ୍ୟତମ । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ତାଙ୍କର ଦଳ ପ୍ରତିଥିବା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟତାକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି । ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସମେତ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାୟ ୨୩ ଜଣ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନେତା ପାର୍ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପତ୍ର ଲେଖିବା ସହିତ ଦଳ ଭିତରେ କିଛି ଅଦଳବଦଳ ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts