suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବେ କି ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ? କ’ଣ କହିଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା ?

22/08/2022 at 7:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୨|୦୮: କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଦଳର ନିର୍ବାଚନ ସଂଚାଳନ କମିଟିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ସେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ତେବେ ଆନନ୍ଦ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ଏ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ଓ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ । ସେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି । ଉଭୟ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର ଥିଲେ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆନନ୍ଦ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବା ନେଇ କୌଣସି ଆଲୋଚନା କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣନ୍ତି । ତେବେ କୌଣସି ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତବର୍ଷ ଆନନ୍ଦ ଓ ଜେପି ନଡ୍ଡା ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ରାଜନୈତିକ ଗତିବିଧି ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ କଂଗ୍ରେସର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦବୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ୱ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି । ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ହିମାଚଳରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ବିଜେପି ଏଠାରେ ସରକାରରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ଏହାର କଡା ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ।

   Related Posts