Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଘନୀଭୂତ ହେବ ଲଘୁଚାପ, ପ୍ରଭାବରେ ଦୁଇଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ରେଳ ଧାରଣାରୁ ମିଳିଲା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଣଜାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପରତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫୮୧୫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କନ୍ନଡ ଗାୟକ ଶିବମୋଗା ସୁବାନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ : ଦୁଇ ଦିନ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଫୁଲୁଛି ବିଭିନ୍ନ ନଦୀ
  • ||

ବଲିଉଡର ମୋଗାମ୍ବୋଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ଏମିତି: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

22/06/2019 at 3:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୬: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପିଲା ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମଙ୍କ ପୁଅ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର କିଡ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତୈମୁର ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ କେହି ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କୈାଣସି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଠୁ କମ୍ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ଏପରି ଜଣେ ଷ୍ଟାର କିଡ ଅଛନ୍ତି ଯାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ

ଆମେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାର କିଡଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେ ବଲିଉଡର ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ଅମରୀଶ ପୁରୀଙ୍କ ଝିଅ ନମ୍ରତା ପୁରୀ। ବଲିଉଡରେ ସବୁବେଳେ ନେପୋଟିସମ ଚାଲିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ନମ୍ରତା ବଲିଉଡରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କରିନଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅମରୀଶ ପୁରୀଙ୍କ ଝିଅ ଜଣେ ସଫ୍ଟଓ୍ବେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର। ସେ ସଫ୍ଟଓ୍ବେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ହେବା ସହ ଜଣେ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ୍ ଡିଜାଇନର ମଧ୍ୟ। ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇସାରିଛି। ନମ୍ରତା ବ୍ୟବସାୟୀ ଶିରୀଷ ଭଗଓ୍ବେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ରତା ପୁରୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଚେକ୍ କରିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଷ୍ଟାଇଲିଶ ପୋଷାକ ଦେଖିପାରିବେ।

ଅମରେଶ ପୁରୀ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଜା ରହିଛି। ତାଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତା ଏବଂ ଖଳନାୟକ ମିଳିବା ଆମ ପାଇଁ ଗୈାରବର କଥା। ଅମରେଶ ପୁରୀଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଖଳନାୟକ ଭାବରେ ଜଣାଯାଏ। ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅମରେଶ ପୁରୀଙ୍କ ଡାଇଲଗ୍ ‘ମୋଗାମ୍ବୋ ଖୁଶ ହୁଆ’ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ। ଏହି ଡାଏଲଗ୍ ଲୋକଙ୍କ ପାଟିରେ ରହିଥାଏ।

   Related Posts