ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଅମିତାଭ୍‌ଙ୍କ ନାମ, ଫଟୋ ଏବଂ ସ୍ଵର କେହି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ : ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି

25/11/2022 at 1:11 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୧୧: ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏକ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ନାମ, ସ୍ୱର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଘଟି ଆସୁଛି। ନିଜେ ପର୍ସନାଲିଟି ରାଇଟସ୍‌ର ସୁରକ୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଜନପ୍ରତିନିଧି ହୋଇ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ କେହି ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଏକ ବଡ଼ ଆଶ୍ଵସ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ନାମ, ଫଟୋ  ଏବଂ ସ୍ୱର ସହିତ ଅନେକ ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଆବେଦନରେ ଅମିତାଭ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଧିକାରର ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର, ନାମ, ଫଟୋ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟର ସମେତ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଅମିତାଭଙ୍କ ଆବେଦନ ମାମଲାରେ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଜଷ୍ଟିସ ନବିନ ଚାୱଲାଙ୍କ ବେଞ୍ଚ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ପିଟିସନର ଶୁଣାଣି କରିଛି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରର ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଧିକାରର ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରି ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ସେଠାରେ ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଆବେଦନ ଦାଖଲ ହେବା ପରେ ଜଣାଶୁଣା ଓକିଲ ହରିଶ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜଷ୍ଟିସ ନବୀନ ଚାୱଲାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କୋର୍ଟ ରାୟ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts