scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ରାମାୟଣ’ରେ ରଣବୀରଙ୍କ ପିତା ହେବେ ଅମିତାଭ୍ ? ନୀତେଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଫର ହେଲା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକା

13/02/2024 at 8:01 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୨: ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ଅପକମିଇ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ରାମାୟଣ’ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ‘ରାମାୟଣ’ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଯାହା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ‘ରାମ’ ଏବଂ ‘ସୀତା’ ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାଜା ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ‘ରାମ’ ଅର୍ଥାତ୍‌ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପିତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ‘ରାମାୟଣ’ରେ ରାଜା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଆପ୍ରୋଚ କରାଯାଇଛି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ବହୁ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବିଗ ବିଙ୍କୁ ରାଜା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକା ଅଫର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ନିକଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୈଳୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ପୋଷାକ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉଛି।

‘ରାମାୟଣ’ର ଷ୍ଟାର୍ କାଷ୍ଟ୍

ରଣବୀର କପୁର  ରାମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସାଇଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜାହ୍ନବୀ ମାଆ ସୀତା ହେବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେଜିଏଫ୍ ତାରକା ୟଶ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହନୁମାନଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ନାମ ଆସୁଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଶୁର୍ପାଣରେଖା ହୋଇପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ ଘୋଷଣାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି।

   Related Posts