‘ରାମାୟଣ’ରେ ରଣବୀରଙ୍କ ପିତା ହେବେ ଅମିତାଭ୍ ? ନୀତେଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଫର ହେଲା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକା

Published By : Prameya-News7 Bureau | February 13, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୨: ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ଅପକମିଇ ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ରାମାୟଣ’ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ 'ରାମାୟଣ' ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଯାହା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। 'ରାମ' ଏବଂ 'ସୀତା' ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାଜା ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ 'ରାମ' ଅର୍ଥାତ୍‌ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପିତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ‘ରାମାୟଣ’ରେ ରାଜା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଆପ୍ରୋଚ କରାଯାଇଛି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ବହୁ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବିଗ ବିଙ୍କୁ ରାଜା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକା ଅଫର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ନିକଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶୈଳୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ପୋଷାକ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉଛି।

'ରାମାୟଣ'ର ଷ୍ଟାର୍ କାଷ୍ଟ୍

ରଣବୀର କପୁର  ରାମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସାଇଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜାହ୍ନବୀ ମାଆ ସୀତା ହେବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେଜିଏଫ୍ ତାରକା ୟଶ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହନୁମାନଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ନାମ ଆସୁଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଶୁର୍ପାଣରେଖା ହୋଇପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ ଘୋଷଣାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/odia-actor-chakradhar-jena-passed-away/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/odia-actor-chakradhar-jena-passed-away/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.