oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ କେତେଟା ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ଖାତା ଖୋଲି ପାରିଥାନ୍ତା ବୋଲି କହିଲେ ଅମିତ ଶାହ

23/05/2019 at 7:35 PM

ବିଜୟୀ ହେବାପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଅମିତ ଶହ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଂଚିଥିଲେ । ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବା ସହ ଜନତାଙ୍କୁ ଅଭିଭାଷଣ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୫୦ ବର୍ଷ ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବହୁମତ ସରକାର ଗଠନ ହୋଇଛି । ଏହା ଭାରତବର୍ଷ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ।  ସମ୍ପୂର୍ଣ ବହୁମତରେ ଜିତି ସରକାର ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଦିଲ୍ଲୀ, ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରାଜସ୍ଥାନ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ବିହାର, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସମେତ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପିକୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ଭୋଟ ମିଳିଛି ।
https://twitter.com/BJPLive/status/1131568550303244288

ଅମିତ ଶାହ କଂଗ୍ରେସର ଵଂଶଵାଦ ଶାସନକୁ ନେଇ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଏବଂ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ମହାମେଣ୍ଟ ସତ୍ୱେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପି ବହୁମତରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ବୋଲି ଅମିତ କହିଛନ୍ତି । ଅମିତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ଯଦି ଟିକେ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତ ତାହେଲେ କିଛି ରାଜ୍ୟର ଖାତା ଖୋଲି ପାରିଥାନ୍ତା । ଅମିତ ଶାହ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହେବାପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରୁ ଚୌକିଦାର ହଟାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

बंगाल के अंदर… बंगाल के अंदर… See how BJP Karyakartas cheers ‘Bharat Mata Ki Jai’ #VijayiBharat pic.twitter.com/94QWhOhGkM— BJP LIVE (@BJPLive) May 23, 2019

   Related Posts