ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ବିଜେପିର ମିଶନ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଧରିଲା ସ୍ପିଡ୍ : କୋଲକାତାରେ ପହଁଚିଲେ ଅମିତ ଶାହ, ଆଜି ଟିଏମସି ଛାଡିଥିବା ୭ରୁ ୮ ବିଧାୟକ ଧରିପାରନ୍ତି ପଦ୍ମ

19/12/2020 at 9:45 AM

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯|୧୨ : କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ ୨ଦିନିଆ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଗସ୍ତରେ ଶନିବାର କୋଲକାତାରେ ପହଁଚିଛନ୍ତି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଚାଲିଥିବା ରାଜନୈତିକ ହଟ୍ଟଚମଟ ମଧ୍ୟରେ ଶାହଙ୍କ ଏହି ଗସ୍ତ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ବହନ କରେ । ଏଠାରେ ଶାସନରେ ଥିବା ଟିଏମସି ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଅନେକ ସହଯୋଗୀ ଏବେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ । ସେମାନେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ଏକ ପ୍ରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଶାହଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଦଳ ଛାଡିଥିବା ଟିଏମସି ନେତା ପଦ୍ମ ଧରିପାରନ୍ତି ।

ମମତାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ତଥା ଟିଏମସିର ବିଧାୟକ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ ଶନିବାର ଶାହଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବେ । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମେଦିନାପୁରର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶାହ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ । ଏଠାରେ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ପଦ୍ନ ପୋଖରୀକୁ ଲମ୍ଫ ମାରିବେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ୭ରୁ ୮ ଟିଏମସି ବିଧାୟକ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି ଟିଏମସିର ଦବଦବା ସେତେ ହ୍ରାସ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଦଳର ଅନେକ ଟାଣୁଆ ଓ ଛାମୁଆ ନେତା ଏବେ ବିଜେପି ମୁହାଁ । ମମତାଙ୍କୁ ଲଗାତର ଭାବେ ଝଟକା ଲାଗୁଛି ।

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଶନିବାର ଶାହ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଗସ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପିର ଅନେକ ଜାତୀୟ ନେତା କୋଲକାତାରେ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି ।  ତେବେ ଶାହଙ୍କ ଏହି ଗସ୍ତ ବିଜେପିର ମୂଳଦୁଆକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ କରିବ ବୋଲି ରାଜନୈତିକ ସମୀକ୍ଷକମାନେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts