ନିଜକୁ ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ବୋଲି ଭାବନ୍ତିନି ଅମୀର, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ?

Published By : Prameya-News7 Bureau | December 04, 2022 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୧୨: ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ଫରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ତଥା ଅଭିନେତା ଅମୀର ଖାନ । ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ଭାରତୀୟ ସିନେମା ପାଇଁ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ଅମୀର ଖାନଙ୍କୁ 'ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ' ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମୀର ଖାନ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ଜଣେ ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ କହିଥିଲେ କି ସେ ମୁଣ୍ଡରୁ ନୁହେଁ ହୃଦୟକୁ ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ଯାଦୁ ଖୋଜନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମୀର କିଛି କହିଛନ୍ତି।

ଅମୀର କହିଛନ୍ତି, 'ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ, ମୁଁ କିଛି ବଡ଼ ଭାବିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଏ, ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋକା ଭୁଲ୍‌। ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଭୁଲ୍‌ କରୁଥିଲି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କେବଳ ମୋ ହୃଦୟରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛି…। କାହିଁକି ନା ମୁଁ ଲଜିକ୍‌ରେ ଚାଲିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି । ମୁଁ କେବଳ ମୋର ହୃଦୟକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଛି। ମୁଁ ଯାଦୁ ଖୋଜୁଛି, ଯାଦୁ ଚାହେଁ, ପରଫେକସନ୍‌ ନୁହଁ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମୀର ଜୀବନକୁ ନେଇ ଅନେକ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ସିନେମା ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୋଇଥିଲେ । ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଲା ଲାଲ ସିଂ ଚଢା, ଯାହା ଏକ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଥିଲା। ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ଏହା OTT ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.