scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରେମ ପାଇଁ ତୁଚ୍ଛ ହୋଇଗଲା ସବୁକିଛି, ସାତ ଦରିଆ ପାର୍ କରି ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଚାଲିଆସିଲେ ପ୍ରେମିକା

20/10/2022 at 8:55 AM

କୋଲକାତା ୨୦/୧୦: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପାଇଁ ପରିଚୟ । ପରିଚୟରୁ ପୁଣି ପ୍ରେମ । ଏହାପରେ ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ସୁଦୂର ଆମେରିକାରୁ ଭାରତ ପହଞ୍ଚି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁର୍ଶିବାଦର ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଚାଲିଆସିଛନ୍ତି । ରବିବାର ରାତିରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବୋହୂକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କର ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ।

ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ମୁର୍ଶିଦାବାଦର ରାଣୀନଗର ନିବାସୀ ମୁସାବୀର ହାସେନ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରେମିକା ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକା ବାସିନ୍ଦା ଫରହାନ ଅଖତର । ତିନିବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଯୋଗେ ମୁସାବୀର ହାସେନଙ୍କ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ । ଏକାଠି ରହିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଲେ ।

ଫରହାନ ଅଖତାର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମୁସାବୀରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ । ପରେ ପ୍ରେମିକା ଫରହାନ ବାଂଲା ଆସିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ପାସପୋର୍ଟ-ଭିସା ବାହାର କରି ଆକାଶ ପଥରେ ଆସି ଦମଦମ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମୁସାବୀର ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରେମିକାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ରାଣୀନଗର ନେଇଆସିଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁସାବୀର ପରିବାର ଲୋକେ ଫରହାନ ଗ୍ରହଣ କରି ନଥିଲେ । ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ନିବିଡ଼ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଗୁ ଫରହାନଙ୍କୁ ଆଦରି ଥିଲା ମୁସାବୀରଙ୍କ ପରିବାର । ରବିବାର ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମୁସାବୀରଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ସେ ସୂଦୁର ଆମେରିକାରୁ ଆସିଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସର ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ।

ଫରହାନ ମୁସାବୀରଙ୍କୁ ଆମେରିକା ନେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କ’ଣ ମୁସାବୀର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଆମେରିକା ଯିବେ ନା ବାଂଲାରେ ସଂସାର କରିବେ ଫରହାନ? ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଆପାତତଃ ଭିସାର ସମୟସୀମା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଯୁବତୀ ଆମେରିକା ଫେରିବେ । ମୁସାବୀରଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଏମଏ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା । ତା’ପରେ ଚାକିରି କରିବେ । କିନ୍ତୁ ମୁସାବୀର ଫରହାନକୁ ଛାଡ଼ିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ କଥା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts