oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ନଥିଲା ମହିଳାଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ , ରାଗିଯାଇ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଯୁବକ…

27/10/2021 at 1:32 PM

ୱାଶିଂଟନ୍‌ ୨୭।୧୦ : ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଡେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ନାହିଁ । ଏହାର ଆଶା ପୂରଣ କରିବାରେ ସାଇଟ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଏଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, The Denver Dating Co’ ଏକ ଡେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଚଲାଯାଇଥାଏ । ଏହା ଉପରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପାଇଁ ଏକ ଦେୟ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି। ଏହା ପରେ ଗ୍ରାହକ ନିଜ ପସନ୍ଦର ପାର୍ଟନର ସହିତ କଥା ବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ । ତେବେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ଇୟାନ୍ କ୍ରସ୍ ମଧ୍ୟ ସାଇଟର ସଦସ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ୭,୦୬,୦୫୬ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଆଶା କରିଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇଲେ ନାହିଁ ।

ଯେତେବେଳେ ଇଆନ୍ କ୍ରସ୍ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ୧୮-୩୫ ବର୍ଷ ବୟସର କେବଳ ୫ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କର ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅଛି । ଏହା ଦେଖି କ୍ରସ୍ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଏବଂ ସେ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଆୟାନ୍ ତାଙ୍କ ବୟସର ଅବିବାହିତ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ସାଇଟରେ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରହିଛି। ଏହା ପରେ ଇଆନ୍ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ପାଇଲେ ନାହିଁ ।

ଇଆନ୍‌ଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ୱେବସାଇଟକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମାଗିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ୱେବସାଇଟ୍ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କୌଣସି ଉପାୟ ନଥିଲା। ମିଥ୍ୟା ଏବଂ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିବା ନେଇ ୱେବସାଇଟକୁ ଇଆନ୍‌ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।ଅଭିଯୋଗରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୱେବସାଇଟର ମିଛ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛି।

   Related Posts