vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ବ୍ୟାଟିଂ କର, ପଡିଆରେ ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କ- ବିରାଟ କୋହଲି ମୁହାଁମୁହିଁ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତି : ଆଜି ସଂଖ୍ୟା ଗରିଷ୍ଠତାର ପ୍ରମାଣ ଦେବେ ଏକନାଥ, ସେପଟେ ଅଡୁଆରେ ଠାକରେ ଗୋଷ୍ଠୀ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ଫିଟ୍, ସୁସ୍ଥ ହେଲା ପରେ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍
  • ||
  • ଖାଲି ଶତକ ନୁହେଁ, ବଡ ସ୍କୋର କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ବିରାଟ ବିଫଳ : ଏଜବେଷ୍ଟନ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ବି ଫ୍ଲପ୍ ରନ୍ ମେସିନ୍
  • ||

ଆମାଜନରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ‘ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ୍’ : ଅଧା ଦାମ୍‌ରେ ମିଳିବ ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ୍‌, ୱାସିଂ ମେସିନ୍‌ ସମେତ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀ

1/09/2020 at 5:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୯ : ଆମାଜନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ (‘Wow Salary Days’ ) | ଫ୍ରିଜ, ଟିଭି, ୱାସିଂ ମେସିନ ଭଳି ଅନେକ ଜିନିଷ ରିହାତି ଦରରେ ମିଳୁଛି | ଆମାଜନ ନିଜ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ ଘୋଷଣା କରିଛି | ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରୁ ସେଲ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ଏହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବ | ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ, ୱାସିଂ ମେସିନ ଭଳି ଅନେକ ଜିନିଷରେ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି | ସେଲ ସମୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ମଧ୍ୟ ରହିଛି | 

ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ, ୱାସିଂ ମେସିନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ମିଳିବ | ଏଲଜି, ସେମସଙ୍ଗ, ୱର୍ଲପୁଲ୍ ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡର ଫ୍ରିଜରେ ୩୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | ଟିଭିରେ ମଧ୍ୟ ୩୫ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | ଏସିରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | Voltas, Daikin, LG, Godrej, Sanyo ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଫର ଦେଉଛନ୍ତି | ଗ୍ରାହକ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏସିରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ |     

ରୋଷେଇ ଉପକରଣ ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯିବ | ୱାଟର ପ୍ୟୁରିଫାୟାର, ଗିଜର, ମିକ୍ସର ଗ୍ରାଇଣ୍ଡର ଭଳି ଉପକରଣରେ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ୱାଟର ପ୍ୟୁରିଫାୟାରର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୮ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି | ଗିଜରରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି | ଏହାସହ ପ୍ରିମିୟମ ହେଡ଼ଫୋନ ଏବଂ Bose, ସୋନି ଭଳି ସ୍ଟିକର୍ସରେ ୯ ମାସ ନୋ କଷ୍ଟ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ରହିଛି |

ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ ସେଲରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସହ ଜଡିତ ଡିଭାଇସ ଓ ଏକ୍ସସେରିଜ ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି | ଲାପଟପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି |

ସେଲରେ କିଣାକିଣି ପାଇଁ ଯଦି ଗ୍ରାହକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୭ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଅତିରିକ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ |  

   Related Posts