scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆମାଜନ ୱେବସାଇଟରେ ଏବେ ଉପଲବ୍ଧ ନଡ଼ିଆ ସଢେଇ, ଦାମ ଶୁଣି ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

17/01/2019 at 3:51 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧ : ନଡ଼ିଆର ଲାଭଦାୟକ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ | ନଡ଼ିଆ ପାଣିଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନଡ଼ିଆ ତେଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପକ୍ଷେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ | ନଡ଼ିଆ ପାଣି, ନଡ଼ିଆ ଏବଂ ନଡ଼ିଆ ତେଲ, ସମସ୍ତଙ୍କର ଅଲଗା ଅଲଗା ଗୁଣ ରହିଛି | ନଡ଼ିଆ କମ ଟଙ୍କାରେ ବଜାରରେ ଉପଲବ୍ଧ | ନଡ଼ିଆ ଗଛ ଘରେ ଥିଲେ ଶୁଭ ବୋଲି ଲୋକେ ଘରେ ଘରେ ନଡ଼ିଆ ଗଛ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ନଡ଼ିଆର ଖୋଳପା ଯାହାକୁ  ଆମେ ସଢେଇ କହୁ ତାହା କେଉଁ କାମରେ ଆସିନଥାଏ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ତେବେ ସଢେଇକୁ ନେଇ ଏକ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ | ଆମାଜନ ୱେବସାଇଟ ନଡ଼ିଆ ସଢେଇକୁ ଅଧିକ ଦାମରେ ବିକ୍ରି କରୁଛି | 

ବଜାରରେ ଗୋଟିଏ ନଡ଼ିଆ ୨୦ରୁ ୨୫ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିଯାଇଥାଏ |ପଇଡ ପାଣି ଅବଶ୍ୟ ଟିକେ ମହଙ୍ଗା ପଡିଥାଏ | ତଥାପି ନଡ଼ିଆ ବା ପଇଡ ପାଣି ୪୦ ରୁ ୫୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିଯାଇଥାଏ |

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ରାମ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆମାଜନ ୱେବସାଇଟରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ନଡ଼ିଆ ଖୋଳପା ବା ସଢେଇକୁ ନେଇ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକେ ନଡ଼ିଆ ସଢେଇ  କାହିଁକି କିଣିବେ ? ଏହାର କାମ କଣ ? ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଏହାର ଦାମ ଏତେ ଅଧିକ କଣ ପାଇଁ ?

ନଡ଼ିଆର ଏହି ଖୋଳପାର ଦାମ ଆମାଜନରେ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା | କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି |

ଆମାଜନର ଏହି ପ୍ରଡକ୍ଟ ବାବଦରେ ଶୁଣି କିଛି ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବରୁ କିଣିଥିବା ୟୁଜର୍ସ ଏହି ପ୍ରଡକ୍ଟ କିଣି ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ ଯୋଗ୍ୟ ନହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସତ | ତେବେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହେବାପରେ କିଛି ଲୋକେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଆଗରୁ ନଡ଼ିଆ ଖୋଳପାକୁ ନ ଫୋପାଡ଼ିଥିଲେ ଆଜି କୋଟିପତି ହୋଇସାରନ୍ତେଣି |   

   Related Posts