Amazonରୁ ମହିଳା ଅର୍ଡର୍ କରିଥିଲେ ୧୨ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଟୁଥ୍‌ବ୍ରସ, ହେଲେ ଆସିଲା ଚାଟ ମସଲା

Published By : Prameya-News7 Bureau | February 16, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୦୨: ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଙ୍ଗ୍ ଯୁଗ। ଆମେ ଅନେକ ସାଇଟ୍‌ରୁ ନା ନା ଜିନିଷ ଅର୍ଡର କରୁଛୁ। ପୋଷାକ-ଅଳଙ୍କାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଜିନିଷ ଆମ ଘରକୁ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଡେଲିଭରି କରାଯାଇଥାଏ। ତଥାପି, ବେଳେବେଳେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ଜିନିଷକୁ ଗ୍ରହଣ କରୁ। ଠିକ୍‌ ସେମିତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ​​ଯିଏ ଆମାଜନରୁ ଏକ ଇଲେଷ୍ଟ୍ରିକ୍‌ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ବଦଳରେ ଏକ ମସଲା ପାଇଥିଲେ।

ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ @badassflowerbby ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ମା ଏହି ମହଙ୍ଗା ଟୁଥବ୍ରଶ ଅନଲାଇନ୍‌ ପେମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ। ସେ ଏମିତି ଏକ ଦୋକାନୀ ବାଛିଲେ ଯିଏ ଏହି ଆଇଟମ୍ ଉପରେ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଥିଲେ । ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମା ବକ୍ସ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେଇନଥିଲେ କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଡର ଆସିଲା ସେ ଅନୁଭବ କଲା ଯେ ବକ୍ସ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ଅଛି ।ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଖୋଲିଲେ, ସେ ଭିତରେ MDH ଚାଟ୍‌ ମସଲା ଚାରୋଟି ବକ୍ସ ପାଇଲେ ।

wp:html /wp:html

ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, "ପ୍ରିୟ ଆମାଜନ, ଏକ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି କସଟମରଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ଆପଣ କାହିଁକି ହଟାଇ ନାହାଁନ୍ତି? ମୋ ମା ୧୨,୦୦୦ ଡଲାରରେ ଏକ ଓରାଲ-ବି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବଦଳରେ ସେମାନେ ୪ଟି ବକ୍ସ MDH ଚାଟ୍ ମସଲା ପାଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଟ୍ଵିଟ୍‌ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହେବା ପରଠାରୁ ଏହାକୁ ୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ୍‌ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, "୨୦୨୧ ରେ ମୋ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ମୁଁ ଏକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଟୁଥ୍ ବ୍ରଶ୍ ଅର୍ଡର କଲି, ଏବଂ ସେ ମୋତେ ସାଧାରଣ ବ୍ରଶ୍ ମିଳିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.