Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ଆସୁଛି Amazon ମହାସଞ୍ଚୟ ସେଲ, ମୋବାଇଲ ଓ ଟିଭି ଉପରେ ମିଳିବ ବମ୍ପର ରିହାତି

10/09/2022 at 2:40 PM

ଆମାଜନ ତାଙ୍କର ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫେଷ୍ଟିଭଲ ସେଲ-୨୦୨୨ର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଆମାଜନଙ୍କ ଏହି ସେଲ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ ମଜାର କଥା ଏଥର ଏହି ସେଲ କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ସେ ନେଇ କୌଣସି ଘୋଷଣା ହୋଇ ନାହିଁ । ଆଶା କରାଯାଉଛି ଏହି ସେଲ ଦିପାବଳୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିପାରେ। ଚଳିତବର୍ଷ ଦିପାବଳୀ ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ ତାରିଖରେ ପଡୁଛି। ଏଣୁ ୧ ମାସ କାଳ ଅନଲାଇନ କିଣାକିଣି ଚାଲିବ।

ଏହି ସେଲ ଲାଗି ଆମାଜନ ଏକ ମାଇକ୍ରୋ ସାଇଟ୍ ଚଳାଇବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେଲ କାଳରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାକୁ ଥିବା ଅଫରର ଝଲକ୍ ଦେଖାଇବେ। ଆମାଜନ ସେଲ୍‌ରେ ଲାପଟପ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ, ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ପେରିଫେରାଲସ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ଗେଜେଟସ୍‌ ଓ ଆମାଜନ ଡିଭାଇସ୍ ସମେତ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ରିହାତି ଓ ଅଫର ମିଳିବ। ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ତାଙ୍କର ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେଜ୍ ସେଲ୍ ୨୦୨୨ ଲାଗି ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରି ନାହାନ୍ତି।

ଗ୍ରେଟ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫେଷ୍ଟିଭଲ ସେଲ ଲାଗି ଆମାଜନ ଏସବିଆଇଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟନରସିପ୍ କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାହକ ଏସବିଆଇ ଡେବିଟ୍ ଓ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତତ୍କାଳ ରିହାତି ପାଇ ପାରିବେ। ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରଥମ ଥର କିଣାକିଣି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଟ୍‌ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ।   ଆଶା କରାଯାଉଛି ପ୍ରାଇମ୍ ମେମ୍ବରଙ୍କୁ ସେଲ କାଳରେ ଉପଲବ୍ଧ ଡିଲ ଓ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟର ଶୀଘ୍ରାତିଶୀଘ୍ର ଆକ୍ସେସ୍‌ ମିଳିଯିବ।

ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ସେଲ ଡିଲରେ ମୋବାଇଲ ଓ ଏସସରିଜ ଉପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। କିଛି ସାମସଙ୍ଗ, ସାଓମୀ, ଆଇକ୍ୟୁଓଓ ଡିଭାଇସ ଉପରେ ବିଶେଷ ଅଫର ରହିବ। ସେଲରେ ଏପଲ ଆଇଫୋନ ଉପରେ ବି ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ। ଯାହା ବି ନୂଆ ଲଞ୍ଚ ହେବ ସେଲରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯିବ। ସେଲରେ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟତୀତ ଲାପଟପ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ। କୁହାଯାଉଛି ଏଲଜିର ଗ୍ରାମ ସିରିଜ୍ ମଡେଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ୩୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। ସେହିପରି ଟିଭି ଉପରେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। ରେଫ୍ରିଜେରେଟର ଏବଂ ୱାସିଂ ମେସିନ ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ।

   Related Posts