ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରଥମ ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମର ଲୁକ୍‌, ଆକ୍ସନ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ଆସିଲେ ନଜର

25/09/2022 at 10:16 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫।୦୯: ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି ଆଲିଆଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର । ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଚୁଲବୁଲି ଗର୍ଲ ଆଲିଆ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ । ଆଗକୁ ଲମ୍ବିଛି ଅନେକ ତାଲିକା। ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବହୁତ ଭଲ କଲେକସନ କରୁଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଲିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଲିଆଙ୍କ ଆସୁଛି ପ୍ରଥମ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ନିକଟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରୁ ଏକ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସିନେମାର ନାମ ହେଉଛି ‘ହାର୍ଟ ଅଫ୍ ଷ୍ଟୋନ’। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗାଲ୍ ଗାଡୋଟ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆ ‘କାୟା ଧାୱନ’ ନାମକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜାମି ଡର୍ନାନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଜାମି ‘ଫିପ୍‌ଟି ଶେଡ୍ ଅଫ୍ ଗ୍ରେ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ‘ହାର୍ଟ ଅଫ୍ ଷ୍ଟୋନ୍’ରେ ମଧ୍ୟ ଆଲିଆଙ୍କ ଝଲକ ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଏହି ଲୁକ୍‌କୁ ଦେଖିଲେ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ଧମାକାଦାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆଲିଆଙ୍କ ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ’ ସହିତ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ଡାର୍ଲିଙ୍ଗସ୍’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​। ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଆଲିଆଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି।

   Related Posts