oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ବିବାହକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ରିଆକ୍ସନ ଦେଲେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌…

11/04/2022 at 9:30 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୦୪ : ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସବୁଠି  ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ବିବାହକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁପ୍‌ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବିବାହ ଖବର ଉପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା YouTuber Nikunj Lotia ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ଯେଉଁଥିରେ ଆଲିଆ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ନିକୁଞ୍ଜ ତାଙ୍କ  ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ, ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ନିକୁଞ୍ଜ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧି ଏକ କାର ପଛରେ ଦୌଡୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କାର ପଛରେ ଥିବା ବ୍ୟାନରରେ ଆଲିଆ ୱେଡ୍ସ ରଣବୀର ଲେଖିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ, ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ମଧ୍ୟ ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ ଫଟୋରେ ନିଜକୁ ରିପ୍ଲେସ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଳିଆ ଯେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ନିଜ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ‘ଡେଡ୍‌…’ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଲୋକ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲ ୧୭ରେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଆର.କେ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ହିଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ବିବାହ ତାରିଖକୁ ନେଇ ଅନେକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିଛି । ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଏପ୍ରିଲ୧୪ ରେ ବିବାହ କରିବେ। ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ୱେଡିଂ ଭେନ୍ୟୁ ଆର.କେ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ହିଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳକୁ କଲରଫୁଲ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ସାଜସଜ୍ଜାରେ ସଜାଯାଇଛି। ଆର.କେ ଷ୍ଟୁଡିଓର ଏହି  ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts