‘War 2’ରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ? ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଦୀପିକା

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 12, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୧୧: ଏବେ ବଲିଉଡ କରିଡରରୁ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ Jr NTR ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ୱାର-୨' ବିଷୟରେ ଅପଡେଟ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦୁଇ ମହିଳା ତାରକାଙ୍କ ନାମରୁ ପରଦା ଉଠିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ 'ୱାର ୨'ରେ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ସ୍ପାଏ ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ ହେବ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଭଳି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ନାହିଁ। ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କ୍ୟାମିଓ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିବ। ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ । ତେବେ ଏହି ସୂଚନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅଫର ପଠାଇଛନ୍ତି।

ଏବେ ଉଭୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି। ଏଥି ସହିତ, ଯଦି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ବିଶ୍ଵାସ କରାଯାଏ, ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଦେବରା'ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଗୋଆରେ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଦେବରା'ର ସୁଟିଂ ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/aadar-jain-attended-kareena-diwali-party-with-his-new-girlfriend/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/aadar-jain-attended-kareena-diwali-party-with-his-new-girlfriend/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.