oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ମାର୍ଚ୍ଚରେ ବିବାହ କରିବେ ଅଲୀ ଫଜଲ୍-ରିଚା ! ଅଭିନେତା କହିଲେ- ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲୁ ହେଲେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଗଲା…

26/12/2021 at 3:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬।୧୨ : ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଲୀ ଫଜଲ୍‌ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଚା ଚଢା ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ ଫୁକରେରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେବେ ଠାରୁ ଉଭୟ ବହୁ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଲି ରିଚାଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ଛୁଟି କାଟିବା ପାଇଁ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଥିଲେ । ଏହି ଦିନ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା। ହେଲେ ପରେ ମଝିରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ୨୦୨୦ ଅପ୍ରେଲ ମାସରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ । ହେଲେ ମହାମାରୀ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବେ ଖବର ଆସୁଛି କି ଦୁହେଁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାହା ପୁଣି ଦୁହେଁ ଆଗମୀ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ହାତକୁ ଦି ହାତ ହେବ ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀରେ, ରିଚା ଓ ଅଲୀ ୨୦୨୨ ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସରେ ଦୁହେଁ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ତେଣୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ବିବାହରେ କେବଳ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଓ କିଛି ନିକଟତର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ଏହି ଯୋଡି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଅଲୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଉତ୍ସାହ ଅଛୁ, ହେଲେ ଏଥିପାଇଁ ଟିକେ ସମୟ ଲାଗିବ। ପ୍ରଥମେ ଲକଡାଉନ୍ ଓ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପୁଣି ଲକଡାଉନ୍ , ତେଣୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଗଲା । ଏହାପରେ ଯେତେବେଳେ ସବୁକିଛି ଖୋଲିଲା ଶୁଟିଂ ଅନୁମତି ମିଳିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ସେହି ସବୁ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଗଲୁ । ଏଥିପାଇଁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ହେଲା ନାହିଁ। ହେଲେ ୨୦୨୨ କଥା କହିଲେ ବୋଧ ହୁଏ ଏହା ପାଇଁ ସମୟ ଅଛି । ଏହା ପାଇଁ ଟିକେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ ଭାବିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts