scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦିଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଆଲେକ୍ସ,କହିଲେ-ଖୁସି ଲାଗୁଛି …

12/12/2022 at 10:29 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀ । କିଛି ଦିନ ହେଲା ଲଗାତର ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ମିଷ୍ଟ୍ରିମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି।  ସେହି ମିଷ୍ଟ୍ରି ମ୍ୟାନ୍‌ ହେଲେ ଆଲେକ୍‌ଜାଣ୍ଡର ଆଲେକ୍ସ । ନିକଟରେ ଦିଶାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଉପରେ ଆଲେକ୍ସ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଆଲେକ୍ସ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଦିଶା ଓ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଲୋକେ ଆମ ବିଷୟରେ ଏତେ ଜାଣିବାକୁ ଉତ୍ସୁକ ଜାଣି ଖୁସି ଲାଗେ । ସେମାନେ ଆମ ବିଷୟରେ ଖବର ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ ଲଗାଉଛନ୍ତି । ହେଲେ ନିଜ ମନରୁ କିଛି କହିବାର କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ଲୋକେ କ’ଣ ଆମକୁ ଶାନ୍ତିରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଦେଇପାରିବେନି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ଏପରି ଅଜବ କାହାଣୀ ଉପରେ ହସ ଲାଗେ ବୋଲି ଆଲେକ୍ସ କହିଛନ୍ତି । ଆଲେକ୍ସ ଜଣେ ମଡେଲ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେ ସର୍ବିଆରେ ରୁହନ୍ତି ।

 ଉଭୟେ ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବା ସହ ଫ୍ଲାଟମେଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ଆଲେକ୍ସ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଭାରତରେ ରହିବାକୁ ୭ ବର୍ଷ ବିତିଲାଣି । ୨୦୧୫ରେ ଉଭୟେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେହପରି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ଉପରେ ଆଲେକ୍ସ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ କାହା ଉପରେ କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ କରିବେ ନାହିଁ ।

   Related Posts