suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଅଳକାଠୁ ଅଢେଇଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲା ଅମିଷା, କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ନୁହେଁ ଟଙ୍କା: ପୋଲିସ କହୁଛି ଦି’ ଜଣଙ୍କର ଥିଲା କ୍ଲୋଜ ରିଲେସନ୍

22/01/2019 at 7:14 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୨|୧: ଏବେବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା । ତେବେ ଧିରେ ଧିରେ ଏହାର ଗୁମର ଫିଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କିଭଳି ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ବିଭତ୍ସଭାବେ ହତ୍ୟା କଲେ । ତାର ସୁରକା କିଛିକାଂଶରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

ଡାଇରୀ ଖୋଲିବ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର । କାହିଁକି ଅନିଷା ଅଳକାକୁ ହତ୍ୟା କଲେ । ଅଳକା ଓ ଅମିଷାଙ୍କ ଭିତରେ କଣ ଥିଲା ସମ୍ପର୍କ । କିଭଳି ମିଶୁଥିଲେ ସେମାନେ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ଟଙ୍କା । ନା ଆଉ କଣ ଥିଲା ଉଦେଶ୍ୟ । ଏଭଳି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଅଳଙ୍କା ଡାଇରୀରେ ଲେଖା ଅଛି । ଯାହା ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣା ପଡିଛି ।

ଗତ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଗୌରୀନଗର ଲେନ ୫ ହୋଇ ଥିବା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ତେବେ ଦୁଇ ଦିନ ବତି ଯାଇଥିଲେ ବି  ଅଳକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ଏବେବି ରହସ୍ୟ ହୋଇ ରହିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଅଳକାର ଡାଇରୀ ଏବେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଗୁମର ଖୋଲିବ ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ମଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ଦଶ ବର୍ଷ ଧରି ଅନିଷା ମିତ୍ର ଅଳାକଙ୍କଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ନେଉଥିଲେ । ଯାହା ଅଳକା ପରିବାର ଲୋକକଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଣା ଥିଲା । ଏପରିକି କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଅନିଷା ଅଳାକଙ୍କଠାରୁ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧାର ନେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଳକା ଓ ଅମିଷାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେଉଥିଲା । ଯେବେ ଯେବେ ଅଳାକା ଅମିଷାଙ୍କୁ ଏହି ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ । ତାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚଷା ହୋଇଥିଲା । ଏକଥା କୁଆଡେ ଡାଇରୀରେ ଅଳକା ଲେଖିଥିବା ପୋଲିସ ସୂତରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଏମିତିକି ପୂର୍ବ ରାତି ମଧ୍ୟ ଏ ବାବଦରେ ଅଳକା ତାଙ୍କ ଶେଷ କଲରେ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କହିଥିବା ବିଶେଷ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଯଦି ଦେଖାଯାଏ ଅଳକାଙ୍କ ଡାଇରୀ ହିଁ ଏ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର ଖୋଲିବାର ଚାବିକାଠି । ଡାଇରୀ ହିଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବ ।

   Related Posts