Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ତୁଟିଗଲା ସମ୍ପର୍କକ୍ରାନ୍ତିର ସମ୍ପର୍କ ! ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ୨ଥର ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରୁ ଅଲଗା ହେଲା ବଗି

21/02/2020 at 11:11 AM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୧।୦୨:  ପୁଣି ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରୁ ଅଲଗା ହେଲା ବଗି । କିନ୍ତୁ ଏଥରକ ଥରେ ନୁହେଁ ଦୁଇ ଥର ଅଲଗା ହୋଇଛି । ନିଜ ଗମନାଗମନ ରାସ୍ତାରେ ଦୁଇ ଥର ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରୁ ବଗି ଅଲଗା ହୋଇଛି । ଓଡିଶା-ସମ୍ପର୍କକ୍ରାନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ବଗି ୨ଥର ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛି । ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରେ ବଗି ଯୋଡିହେବା ପରେ ଏବେ ଟ୍ରେନ୍‌ ଷ୍ଟେସନ ଛାଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଓଡିଶା ସମ୍ପର୍କକ୍ରାନ୍ତି ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଓଡିଶା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଟ୍ରେନ୍ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ସମୟରେ ଗାଜିଆବାଦ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ କିଛି ବାଟ ଆସିବା ପରେ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରୁ ବଗି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଟ୍ରେନରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀ ଓ ରେଳ କର୍ମଚାରୀ ଖବର ପାଇ ଅଲଗା ହୋଇଥିବା ବଗି ଓ ଇଞ୍ଜିନକୁ ଯୋଡି ଥିଲେ । ଏବଂ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ଆଗାମୀ ଯାତ୍ରା ନିମନ୍ତେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା ।

ସେହିପରି କିଛି ବାଟ ଆସିବା ପରେ ଆଲିଗଡ ହତାରସ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ପୁଣି ଥରେ ଇଞ୍ଜିନ୍‌ରୁ ବଗି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବଥର ଭଳି କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ଇଞ୍ଜିନ ଓ ବଗିକୁ ଯୋଡି ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲା । ଟ୍ରେନ୍‌ଟି ଓଡିଶା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଛି ।  ତେବେ କିପରି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ୨ଥର ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ଓ ବଗି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛି । ତାହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ।

   Related Posts