AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

କିନ୍ନରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରାଘବଙ୍କ ଲେଖା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଲା ଭାବ ବିହ୍ବଳ

1/03/2020 at 7:51 PM

ଚେନ୍ନାଇ୧/୩: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଣି ଦେଖାଇଲେ ନିଜର ବଦାନ୍ୟତା। ଚେନ୍ନାଇରେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ  କୁମାର ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ସମ୍ପ୍ରଦାୟର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ରାଘବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି “ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଗଣ, ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଖବର କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରମାନଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ଏକ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଚଳାନ୍ତି ଯାହା ଚେନ୍ନାଇରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରେ। ଯେହେତୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଲରେନ୍ସେ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷା, ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଘର, ଡାକ୍ତରୀ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷ ନୃତ୍ୟ ଶିଳ୍ପୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁଟ୍ ସମୟରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ |

ଟ୍ରଷ୍ଟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡରଙ୍କ ଘର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୧.୫୦ କୋଟି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାର୍ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଅଟନ୍ତି। ରାଘବ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭୂମି ପୂଜା ତାରିଖ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବେ ବୋଲି ରାଘବ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ହେଉଛି ରାଧା ଲରେନ୍ସଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଞ୍ଚନାର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୨ ମଇ ୨୦୨୦ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

   Related Posts