Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘Hera Pheri 3’ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, ଅକ୍ଷୟ କହିଲେ-ପୁଣି ଥରେ କରିବା ହେରା ଫେରି…

10/09/2022 at 8:57 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୦।୦୯: ବଲିଉଡର ‘ଖିଲାଡି’ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ୯ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ। କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ସେଲେବ୍‌ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଉପରେ ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ବିଶେଷ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ହେରା ଫେରିଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଶ୍ୟାମଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ସୁନୀଲ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ହେ ରାଜୁ, ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ରେ ବାବା …. ଶୁଭେଚ୍ଛା।’ ଏହା ସହିତ ସେ ଏକ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଆରମ୍ଭରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କର ଫଟୋ ଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଉତ୍ତରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶ୍ୟାମ ଭାଇ, ଅଭିନନ୍ଦନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ତା’ପରେ ଟିକିଏ ହେରା ଫେରି କରିବା? ’ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ଏବଂ ହାର୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

କିଛି ସମୟ ପରେ ହେରା ଫେରି ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ ଖବର ଅଛି ଯାହା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ, ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଫିରୋଜ ନାଦିଆୃୱାଲା ଏହାକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୩ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ହେଲେ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲି ବିବୃତ୍ତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ୱେଲ୍‌କମ୍‌-୩ରେ ମଧ୍ୟ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଫିରୋଜ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଆନନ୍ଦ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts