oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଖରାପ ଫର୍ମ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେଞ୍ଚୁରିଆନରେ କମାଲ କଲେ ରାହାଣେ, ବ୍ୟାଟିଂ ସମୟରେ ମୁହଁରେ ଥିଲା ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ

27/12/2021 at 11:26 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୨: ସେଞ୍ଚୁରିଆନରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଆରମ୍ଭରୁ ଭଲ କରିଥିଲା । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନମାନେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଖାସ କରି କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଚମତ୍କାର ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚର ଆଉ ଏକ ଖାସିୟତ ଥିଲା କି, ଖରାପ ଫର୍ମ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ଆଜିଙ୍କ୍ୟା ରାହାଣେ ମଧ୍ୟ କମାଲ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ରାହାଣେ ୪୦ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ୮ଟି ଚୌକା ମାରିଥିଲେ । ୪୦ ରନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ୩୨ରନ କେବଳ ବାଉଣ୍ଡରୀରୁ ଥିଲା । ହେଲେ ବିଶେଷ କଥାଟି ହେଲା ଯେତେବେଳେ ରାହାେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବାରମ୍ବାର କିଛି କହୁଥିଲେ । ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି ।

ଭିଡିଓରେ ରାହାଣେ ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ କେବଳ ବୋଲର ବଲକୁ ଫୋକସ କରୁଥିଲେ । ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଭିଡିଓରେ ସେ ବାରମ୍ୱାର କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଓ୍ୱାଚ୍ ଦ ବଲ୍ , ଓ୍ୱାଚ୍ ଦ ବଲ୍’ ବୋଲି ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲେ । କାରଣ ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକାରେ ପିଚରେ ବଲ୍ ମଧ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସେ ଏବଂ ସୁଇଙ୍ଗ କରେେ । ଯାହାକି ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ପକ୍ଷେ ଖେଳିବା ସହଜ ନୁହେଁ । ଖାସ୍ କରି ରାହାଣେଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ।

କାରଣ ସେ ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ ନିଜର ଖରାପ ଫର୍ମ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ରାହାଣେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଖେଳରେ ନିଜର ଏକାଗ୍ରତା ବଢାଇବାକୁ କିଛି ଏପରି କରିଥିଲେ । ଯାହାକି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେଥିପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଉଟ ହେବା ପରେ ରାହାଣେ ରାହୁଲଙ୍କ ଖୁବ ସାଥ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts