ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ସେୟାର କଲେ ଦୃଶ୍ୟମ-୨ର ଟିଜର, ଏହି ଦିନ ହେବ ରିଲିଜ୍‌

29/09/2022 at 2:15 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୦୯: ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ଶ୍ରୀୟା ସରଣ ଏବଂ ତବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦୃଶ୍ୟମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଭାଗର ସଫଳତା ପରଠାରୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସାଉଥ ଭର୍ସନରେ ପାର୍ଟ-୨ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ପୁଣି ହିନ୍ଦୀ ଭର୍ସନର ଚାହିଦା ବଢିଗଲା।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହୋଇଛି ଦୃଶ୍ୟମର ଟିଜର ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇଛି ।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଯେ ଦୃଶ୍ୟମଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଟିଜରରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଟିଜର ଶେଷରେ କେବଳ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ଲୁକ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ ବାକି ଅଛି । ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଚେହେରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି ଏବଂ ସେ କୁହନ୍ତି- ‘ମୋର ନାମ ବିଜୟ ସାଲଗାଓଁକାର। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୃଶ୍ୟମ-୨ର ଏହି ଟିଜର ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହାର ଘୋଷଣା ସହିତ ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସୂଚନା ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସହିତ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts