Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଏପରି ପାଳିଲେ ହୋଲିକା ଦହନ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

10/03/2020 at 11:55 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦।୩: ରଙ୍ଗର ପର୍ବ ହୋଲି | ସମସ୍ତେ ଏହି ରଙ୍ଗର ପର୍ବକୁ ବଡ ଧୁମ୍ ଧାମ୍ ରେ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି | ହୋଲିକୁ ନେଇ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହ ଅଧିକ ରହିଛି  | ବଡ ବଡ କଳାକାର ଏହି ପର୍ବ ପାଳନ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚନ ମଧ୍ୟ ପୁରା ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ହୋଲି ପର୍ବ ପାଳନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚନ ସୋମବାର ଦିନ ହୋଲିକା ଦହନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହୋଲିକା ଦହନଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଫଟୋରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆରାଧ୍ୟା ଗୋଲାପୀ ପୋଷାକରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବାବେଳେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ଏକାଠି ହୋଲିକା ଦହନ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏକ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଆଇକନ୍ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋ କେବଳ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ପାଇଥାଏ ।

ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଖାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ଅନୀଲ କପୁର ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା | ଏବେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ମଣିରତ୍ନମଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୁନିୟିନ୍ ସେଲଭାନରେ ନଜର ଆସିବେ।

View this post on Instagram

✨?Happy Holi to All?Love n Light✨

A post shared by AishwaryaRaiBachchan (@aishwaryaraibachchan_arb) on

   Related Posts