scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏୟାରଟେଲ ଆଣିଲା ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଅଫର ; ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

26/01/2019 at 3:56 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧ : ଭାରତରେ ଇଣ୍ଟରନେଟର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢି ଚାଲିଛି | ଏହା ଛଡା ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଜ୍ଞାନ କୌଶଳ ମଧ୍ୟ ଅପଗ୍ରେଡ଼ ହେଉଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଟେଲିକମ ବଜାରରେ ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଉପଲବ୍ଧ | ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଲଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି | ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭଲ ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବଜେଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏୟାରଟେଲର କେତେକ ବଜେଟ ପ୍ୟାକ ବିଷୟରେ |


୧. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୧୯୯ ଏୟାରଟେଲ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ୟାକରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଲୋକାଲ ଏବଂ ଏସଟିଡି କଲ ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ |


୨. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ଏକ ପ୍ଲାନ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ଼ କଲ ସାଙ୍ଗକୁ ଦିନକୁ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦେଉଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୮୪ ଦିନ |


୩. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୪୪୮ ପ୍ଲାନ ଅଫର କରିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିନକୁ ୧.୫ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ଅନଲିମୀରଦ କଲ ସୁବିଧା ଦେଇଛି | ଏହାସହ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି | ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୮୨ ଦିନ |


୪. ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛି ୧୮ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ | ଏହି ପ୍ୟାକରେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦୦ ଏମବି ଡାଟା ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଉଛି | ଏହି ପ୍ୟାକର ଅବଧି ମାତ୍ର ୨ ଦିନ |


୫. ଏୟାରଟେଲ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୩ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛି | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଦିନକୁ ୨୦୦ ଏମବି ଡାଟା ସହ ପ୍ରତି କଲକୁ ୦.୦୪ ପଇସା କଟିବ | ଏହି ପ୍ୟାକର ଅବଧି ମାତ୍ର ୨ ଦିନ |

   Related Posts