scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ୪ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ : କରୁଥିଲେ ଏହିଭଳି କାମ

4/03/2019 at 6:10 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୪/୩ : ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନର ୪ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭଯୋଗ ହୋଇଛି | ଏନେଇ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଏମାନେ ବିମାନରେ ଥିବା ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ରାସନ ଚୋରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି |

୨୦୧୭ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ପ୍ରବନ୍ଧ ନିର୍ଦେଶକ ଅଶ୍ୱିନୀ ଲୋହାନୀ ଏକ ଆନ୍ତରିକ ଇ-ମେଲ ଜାରି କରିଥିଲେ | ବିମାନର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଫ ଏବଂ ଅଧିକାରୀ ଅଫିସର ବିମାନ ଆଗମନ ପରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇନଥିବା ଭୋଜନ ଏବଂ ରାସନ ନଇଁଯାଉଥିବା ଇ-ମେଲରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା | 

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଇ-ମେଲ ପରେ ଏୟାର ଲାଇନର ଖାଦ୍ୟପେୟ ବିଭାଗର ୨ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ୨ଜଣ କେବିନ କ୍ରୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖାଦ୍ୟପେୟ ବିଭାଗର ଜଣେ ସହାୟକ ପ୍ରବନ୍ଧକ ଏବଂ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସହାୟକ ଏହି କାମରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ସହାୟକ ପ୍ରବନ୍ଧକଙ୍କୁ ୬୩ ଦିନ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ସହାୟକଙ୍କୁ ୩ ଦିନ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା |

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ସିଡନୀ ଯାଉଥିବା ୨ କେବିନ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏମାନେ ମଧ୍ୟ ବଳକା ଖାଦ୍ୟ ଚୋରି କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଏହାପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଜାତୀୟ ବିମାନ ସେବା ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା |

   Related Posts