AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ମ୍ୟାନେଜର ୩ମାସ ହେବ ନିଖୋଜ ; ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କଲେ ପରିବାରଲୋକ

16/01/2019 at 11:36 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬|୧: ଦିଲ୍ଲୀରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ଜଣେ ମହିଳା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କର ତିନି ମାସ ହେବ କୌଣସି ଖୋଜ ଖବର ମିଳୁନାହିଁ । ନିଖୋଜ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସୁଲକ୍ଷଣା ନରୁଲା । ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ତାଙ୍କୁ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଦେବାକୁ ପରିବାରଲୋକ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ନିଖୋଜ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଣକ୍ୟପୁରୀ ଥାନାରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଦାୟର ହୋଇଛି ।

ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରାୟ ଶହେ ଦିନ ହେବ ପଣ୍ଡାରା ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ କହିକି ଯାଇଥିଲେ ଯେ, ସେ ବାହାରେ ଟିକେ ଚାଲିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ୫ମିନିଟ୍ ପରେ ପୁଅ ମାଆଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ତ ବାହାରେ ମାଙ୍କୁ ପାଇନଥିଲେ । ଏହା ପରଠାରୁ ସେ ଘରକୁ ଆଉ ଫେରିନାହାନ୍ତି । ଶେଷଥର ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଫଟୋ ପଣ୍ଡାରା ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ଏକ ସ୍କୁଲର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏବେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଚାଣକ୍ୟପୁରୀ ପୋଲିସ ନିଖୋଜ ମାମଲା ଦାୟର କରି ଖୋଜାଖୋଜି ଚଳାଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଘଟଣାକୁ ୩ମାସରୁ ଅଧିକ ହେବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳିନଥିବାକୁ ପରିବାରଲୋକ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଏଭଳି ଦାୟିତ୍ବହୀନତା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ସହରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ଗଳିକନ୍ଦିରେ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କର କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts