scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅଧାବାଟରେ ଜଳିଗଲା ସ୍କୁଲ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୪ଛାତ୍ର ମୃତ

15/02/2020 at 4:21 PM

ସଙ୍ଗୁର ୧୫।୦୨: ପଞ୍ଜାବ ସଙ୍ଗୁର ଲଙ୍ଗଟାଉନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୪ଜଣ ପିଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଅଚାନକ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯିବାରୁ ୪ଜଣ ଶିଶୁ ଜୀଅନ୍ତା ପୋଡି ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗାଡିରେ ଥିବା ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ ଆହତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଆହତ ଥିବା ପିଲାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ଦିନ ସିମରନ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲର ଏକ ମାରୁତି ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ୨୦ଜଣ ପିଲା ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ସମସ୍ତ ପିଲାଙ୍କ ନେଇ ଘରକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲା ମାରୁତି ଭ୍ୟାନ୍‌। କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ କେହରସିଂହ ନିକଟରେ ଅଚାନକ ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଗାଡିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସ୍କୁଲ କର୍ମଚାରୀ ପିଲାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ବାହାରାକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରହିଥିଲା ।

ନିଆଁ ଏତେ ପରିମାଣରେ ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିଲା ଯେ, ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭ୍ୟାନଟିକୁ ପୋଡିଯାଇଥିଲା । ଏବଂ ଗାଡିରେ ଥିବା ୪ଜଣ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ଶିଶୁ ଓ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ନିଆଁ କଣ ପାଇଁ ଓ କେମିତି ଲାଗିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡିନାହିଁ ।

   Related Posts