scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବାରୁ ହାଇଷ୍ଟେସନ୍ ଲାଇନ ଟାଓ୍ବାର ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଯୁବକ

1/12/2020 at 7:33 PM

ଭୋପାଳ ୦୧/୧୨ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବଡଓ୍ବାନୀରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡାକୁ ନେଇ ଏମିତି ହରକତ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହେବା ପରେ ଯୁବକଜଣକ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ହାଇଷ୍ଟେସନ୍ ଲାଇନର ଟାଓ୍ବାର ଉପରେ ଚଢିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେହି ସମୟରେ ହାଇଷ୍ଟେସନ୍ ଟାଓ୍ବାରରେ କରେଣ୍ଟ ନଥିଲା । ଯୁବକଜଣକ ପ୍ରାୟ ଟାଓ୍ବାରର ପ୍ରାୟ ୮୦ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚକୁ ଚଢିଯାଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପତ୍ନୀ ନିଜ ବାପ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ନେଇ ଯୁବକଜଣକ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲେ । ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଲାଇନ ଟାଓ୍ବାର ଉପରେ ଚଢି ତଳକୁ ଡେଇଁବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଖବର ପାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତୁରନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲା ପୋଲିସ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ତଳକୁ ଆସିଥିଲେ ।   

ଯେ​‌ତେବେଳେ ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଟାଓ୍ବାର ଉପରେ ଚଢିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏ ବାବଦ​‌ରେ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବୁଝାଇଥିଲେ । ତଥାପି ଯୁବକଜଣକ ଶୁଣିନଥିଲେ । ଯୁବକଜଣକ ବାରମ୍ବାର ତଳକୁ ଡେଇଁବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରାୟସ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନଶୁଣିବାରୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ କାଳ ବୁଝାଇଥିଲା । ଏହା ପ​‌ରେ ଯାଇ ସେ ତଳକୁ ଓଲ୍ହାଇ ଥିଲେ । ତେବେ ବଡ କଥା ହେଉଛି ସେହି ସମୟରେ କରେଣ୍ଟ୍ ନଥିବାରୁ ଗୋଟିଏ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts