oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ନେତା ମାନୁନାହାନ୍ତି କରୋନା କଟକଣା : ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜମୁଛି ଭିଡ

8/07/2020 at 6:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୭ :  ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ବିଧାୟକ କରୋନା ସଂକ୍ରମ ହେଲେଣି । ଆଉ କରୋନା ସଂକ୍ରଣ ଆଗରୁ ବିଧାୟକ ମାନେ କରିଥିଲେ ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ । ଯାହା ଏବେ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା ଦେଖାଦେଇଛି । ନିଳଗୀରି ଓ ସାଲେପୁର ବିଧାୟ କୋଭିଡ ପଜେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ଆଗରୁ ଅନେକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ଯଓଗଦେଇଥିଲେ । ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯଦି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କଟକଣା ତେବେ ନେତା ଓ ବିଧାୟକ ମାନଙ୍କ ଲାଗି  କୋଭଇଡ ସମୟରେ ରାଜନୈତିକ ଓ ସାମାଜିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ କଟକଣା କହିବ ଉଚିତ ନୁହେଁ କି ?

ନେତା ମାନୁ ନାହାଁନ୍ତି କରୋନା କଟକଣା ? କୋଭିଡ କଟକଣା ବେଳେ କେମିତି ଚାଲୁଛି ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମ ? ସ୍ବାବ୍ ଦେବା ପରେ ବି ଆଇସୋଲେସନରେ ରହୁନାହାନ୍ତି । ନୀଳଗିରି ଏବଂ ସାଲେପୁର ବିଧାୟକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଉଠିଛି ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ । ନୀଳଗିରି ବିଧାୟକ ସୁକାନ୍ତ ନାୟକ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସ୍ବାବ୍ ଦେବା ପରେ ବି ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିଲେ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିବା ଲୋକ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ । ସମାନ ରାସ୍ତାରେ ସାଲେପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା । ମଙ୍ଗଳବାର ସାଲେପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ସେତବେଳକୁ ବିଧାୟକ ଅନେକ ସାମାଜିକ କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇସାରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

କୋଭିଡ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗିବାର ମାଳ ମାଳ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ସବୁ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ନାଁରେ । ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଢଙ୍ଗୀ, ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ବାବୁ ସିଂହଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ସେପଟେ ବିଜେଡି ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକପଣ୍ଡା ଓ ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ ବିଧାୟକ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନାଙ୍କ ନାଁରେ ବି ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ବିଜେପି । ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦଳ ଭିତରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଚାଲିଛି ।ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ କଟକଣା ଲାଗି ଲକ୍ଷ୍ଣଣରେଖା ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କି ?

   Related Posts