Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଭାଇଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ୫ଦିନରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ତେଜ ପ୍ରତାପ

9/11/2018 at 7:08 PM

ପାଟଣା ୯/୧୧ : ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ବଡପୁଅ ତଥା ବିହାରର ପୂର୍ବତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଯାଦବ ଗତ ୫ ଦିନ ହେଲା ନିଖୋଜ ଥିଲେ | ତେବେ ୫ଦିନ ହେଲା କେଉଁଠି ଥିଲେ, କାହା ସାଙ୍ଗେ ଥିଲା ତାହା କୌଣସି ସୂଚନା କାହା ପାଖେ ନଥିଲା | ଆଜି ବିହାରର ପୂର୍ବତ୍ତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜ ପ୍ରତାପଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ତେଜସ୍ୱି ପ୍ରତାପଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ | ତେବେ ଭାଇକୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣେଇବା ପାଇଁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ପହଂଚିଥିଲେ ଦିଲ୍ଲୀରେ |

ତେଜ ପ୍ରତାପ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ସେ ଲଗାତାର ୫ଦିନ ହେଲା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି | କେବଳ ମିଡ଼ିଆ ହିଁ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ଥିବା ଖବର ଦେଇଚାଲିଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ବିଷୟରେ କଥା ହେବ ପାଇଁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ବାପା ଲାଲୁ ଯାଦବଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଜେଲ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରୁ ଫେରି ସେ ଗୟାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ସେ ଅଚାନକ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ଗୟାରୁ ସେ ବନାରସ ଚାଲିଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ସେଠାରେ ସେ କଷି ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାପାଠ କରିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ସେଠାରୁ ସେ ବୃନ୍ଦାବନ ଚାଲିଯାଇଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା |

   Related Posts