Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

‘ଆଦିପୁରୁଷ’ରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେବା ପରେ ‘ମହାଭାରତ’ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୈଫ୍‌ ଅଲି ଖାନ୍‌…

7/10/2022 at 2:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭।୧୦: ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିକ୍ରମ ବେଧା ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଦିପୁରୁଷର ଟିଜର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌କୁ ନେଇ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୈଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ମହାଭାରତରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ୧୯୯୯ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଚେ ଧାଗେ ସମୟରୁ ସେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି। ମହାଭାରତରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଚରିତ୍ର କିଏ ବୋଲି ସେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

ଆଦିପୁରୁଶ ଫିଲ୍ମରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଲଙ୍କେଶ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିଜର ଆସିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ଜିନିଷ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସୈଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମହାଭାରତରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ମୋର କୌଣସି ଡ୍ରିମ୍‌ ସବଜେକ୍ଟ ନାହିଁ । ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ସେପରି ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ଅର୍ଥ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ମହାଭାରତକୁ ଲର୍ଡ ଅଫ୍ ରିଙ୍ଗ ପରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହେଁ । ମୋତେ କର୍ଣ୍ଣ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରେ । ହେଲେ ଆହୁରି ଅନେକ ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅଛି।

   Related Posts