scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରେମିକାକୁ ମାରି ବିଲ ହୁଡ଼ାରେ ପୋତିଥିଲା ପ୍ରେମିକ, ୫ଦିନ ପରେ ଗଳିତ ଶବକୁ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ

26/07/2020 at 1:00 PM

ବ୍ରହ୍ମଗିରି ୨୬।୦୭: ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶ୍ରୀକରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଦୁଇ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ମାରି ବିଲ ହୁଡ଼ାରେ ପୋତିବାର ୫ ଦିନ ପରେ ପୁଲିସ ଗଳିତ ଶବକୁ ଜବତ କରିଛି । ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରେମିକକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏ ନେଇ ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଥାନାରେ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଖୋଜୁଥିବା ଥାନା ଆଇଆଇସି ମନୋଜ ଶତପଥୀ କହିଛନ୍ତି ।

ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ, ଗ୍ରାମର ରମେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ଦୀପିକା(୧୯)ଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ସେହି ଗ୍ରାମର ସ୍ୱର୍ଗତ ବାମଦେବ ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ସୁଜିତ(୨୪) ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲା । ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ ସପକ୍ଷରେ ସୁଜିତଙ୍କ ପରିବାର ଏକମତ ହୋଇନଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୁଜିତ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରରୋଚନାରେ ‘୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଲେ ବାହା ହେବି’ ବୋଲି ଦୀପିକାଙ୍କୁ କହିଥିଲା । ପରେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇଲେ ବାହା ହେବ ବୋଲି ରାଜି ହୋଇଥିଲା । କିଛି ମାସ ତଳେ ସୁଜିତର ବଡ଼ଭାଇ ସୁକାନ୍ତଙ୍କର ବିବାହ ଠିକ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ତିଥିରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ବାହାଘର କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାପା ରମେଶ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସୁଜିତ ଏହାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଯାଇଥିଲା । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ହଠାତ ଦୀପିକା କୁଆଡ଼େ ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଗାଁରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଗାଁ ବୈଠକରେ ସୁଜିତର ବଡ଼ଭାଇ ସୁକାନ୍ତ ଦୀପିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବାରୁ ସୁଜିତ ତା ଶବକୁ ବିଲରେ ପୋତି ଦେଇଥିବା କହିଥିଲେ । ଏକଥା ପ୍ରଘଟ ନ କରି ଗାଁରେ ସମାଧାନ କରିଦେବା ପାଇଁ ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ । ଏକଥା ଜାଣି ପାରି ରମେଶ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଶନିବାର ପୁରୀ ସଦର ଏସ୍‌ଡିପିଓ କିଶୋର କୁମାର ମୁଣ୍ଡ୍‌, ବ୍ରହ୍ମଗିରି ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀ ଶତପଥୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଜିତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ । ଗାଁ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୪ କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ବିଲ ହୁଡ଼ାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଶବ ପୋତିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଖୋଳାଖୋଳି କରିବା ପରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଗଳିତ ଶବ ମିଳିଥିଲା । ସୁଜିତ ପୁଲିସକୁ କହିଛି, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ସେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଆସିଯିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ପଳାଇ ଆସିଥିଲା । ୨୦ ମିନିଟ୍‌ ପରେ ପୁଣି ସେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଦୀପିକା ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଗଛରେ ଝୁଲି ପଡ଼ିଥିଲେ । କାଳେ କିଏ ଏହା ଦେଖିଦେବ ସେହି ଭୟରେ ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଶବକୁ ଏକ କଦଳୀ ବଗିଚା ଭିତରେ ଲୁଚାଇ ରଖି ରାତି ୧୧ଟାରେ ବିଲ ହୁଡ଼ାରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲା । ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ କେହି ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ନେଇ ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ଅପରପକ୍ଷରେ ସୁଜିତ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଗିରଫ ଭୟରେ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts