scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଶେଷ କଲେ ‘ଡଙ୍କି’ର ପୂରା ସୁଟିଂ, ଏବେ ମାଳଦ୍ଵୀପ୍‌ରେ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି ତାପସୀ ପନ୍ନୁ

9/12/2023 at 8:03 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ତ ବାଦଶାହ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ । ତାଙ୍କର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡଙ୍କି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି।  ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଛୁଟି କଟାଉଥିବା ସମୟର ଝଲକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଡିସେମ୍ବର ୭ ରେ, ତାପସୀ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଛୁଟି ସ୍ଥାନ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ।  ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଚୋରି କରି ନେଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ମୁଭି ‘ଡଙ୍କି’ ଏବଂ ’ଫିର ଆଇ ହସିନ ଦିଲରୁବା’ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲା, ଯାହାକି ବିକ୍ରାନ୍ତ ମେସିଙ୍କ ସହ ୨୦୨୧ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘ହସିନ ଦିଲରୁବା’ର ସିକ୍ୱେଲ।

ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଶାଳ ନୀଳ ମହାସାଗରରେ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଏବଂ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘୨ ଟି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ମୁଭି ଡଙ୍କି ଏବଂ ଫିର ଆଇ ହସିନ ଦିଲରୁବା’ ଶେଷ କରିବା ପରେ ଏହା ସବୁଠାରୁ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଛୁଟି ସମୟ ଅଟେ। ମୋର ପ୍ରିୟ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ । ଯାହା ସହିତ ମୁଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିଲି। ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମରେ # ମାଲଦ୍ୱୀପ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ରୋମାଞ୍ଚକର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅଛି ।

   Related Posts