oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

୫୨୧ବର୍ଷ ପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ପ୍ରଚୁର ଧନଲାଭର ରହିଛି ଯୋଗ

18/12/2019 at 8:00 AM

ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଆର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଯେକୌଣସି କାମରେ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି । ପରିବାରରେ ଖୁସି ଆନନ୍ଦର ଦିନ ଆସିବ । କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ତାହା ଦୂର ହୋଇପାରେ ।

ବେରୋଜଗାରିଆଙ୍କୁ ରୋଜଗାରର ଅବସର ମିଳିପାରେ । ମନରେ କେବେ ହେଲେ ଅହଂକାର ଭାବ ଆଣନ୍ତୁନାହିଁ । ସମୟ କେବେ କାହାର ହୋଇନଥାଏ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହ ରହିଛି ତ କାଲି ଆଉ କାହା ସହିତ ରହିଥିବ । ଗାଡି ଚଳାଇବାରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେଣୁ ଆଗରୁ ସେଥିପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । କୌଣସି ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଥିଲେ ବସ୍ କିମ୍ବା ଟ୍ରେନ୍ ଯୋଗେ ହିଁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁ ସମୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍ ଦେବ ।

ଆଗାମୀ ସମୟ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ୍ ହୁଅନ୍ତୁ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ସମସ୍ତ ଅଧୁରା କାମ ପୂରା ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଭାବନ୍ତୁନାହିଁ । ମନକୁ ସବୁବେଳେ ପ୍ରଶନ୍ନ ରଖନ୍ତୁ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଚିନ୍ତା ଚିତା ସହ ସମାନ ହୋଇଥାଏ । ଏଥିପାଇଁ କେବେ ହେଲେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁନାହିଁ ।

ଏହି ୪ଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ହେଉଛି ମେଷ, ଧନୁ, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶି । ଏମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଖୁସି ମିଳିବା ସହ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି ।

   Related Posts