scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଛାଡପତ୍ରର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ପୁନର୍ବିବାହ, ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଲେ ଏକ୍ ଦୁଜେ କେ ଲିୟେ

29/11/2023 at 11:59 AM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୨୯/୧୧: ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି । ସବୁ ଭୁଲି ପୁଣିଥରେ ଗଢିଲେ ସଂସାର । ମେଞ୍ଚେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ସହ ଆର୍ଶିବାଦ ଦେଲେ ପରିଜନ । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପ୍ରୟାଗରାଜ ବିନୟ ଜୈସୱାଲ ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖିଲେ ଯେ କେହି ବି ଖାଇଯିବ ଚକ୍ମା । ପ୍ରୟାଗ କହିବା ମୁତାବକ ୨୦୧୨ ଡିସେମ୍ୱରରେ ହୋଇଥିଲା ବିବାହ ।

ଆଉ ୨୦୧୮ରେ ପରସ୍ପର ସହମତିରେ ହୋଇଥିଲୁ ଅଲଗା । ଆନ୍ତରିକ ପରିବେଶ ସହ ଭୋଜିଭାତ କରି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ କହିଥିଲୁ ଗୁଡ୍‌ବାୟ । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେବ ଯୋଗାଯୋଗ ସିନା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଥିଲା ହୃଦୟର ତାର । କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଉଭୟଙ୍କ ମନରେ ଥିଲା ଭଲପାଇବା ।

ବିନୟଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ ବିନୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଆଉ ସଂଗେ ସଂଗେ ଦୌଡି ଆସିଥିଲେ । କେବଳ ଆସିନଥିଲେ ତ ସର୍ଜରୀ ଠାରୁ ଘରକୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିବା ଯାଏଁ ବିନୟଙ୍କୁ ପାଖେ ପାଖେ ରହିଥିଲେ ପତ୍ନୀ । ଫଳରେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଭଲପାଇବା । ଶେଷରେ ରୋଗ ଆଗରେ ପୁଣି ଜିତିଥିଲା ଭଲପାଇବା । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଆଜି ଏମାନେ ପୁଣିଥରେ ଏକାଠି ।
ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସ୍ନେହ, ସହାନୁଭୂତି, ପ୍ରକୃତ ଭଲପାଇବାର ନିଦର୍ଶନ । ସୁଖରେ ହେଉ ବା ଦୁଃଖରେ ବିପଦ, ଆପଦରେ ଛିଡା ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଇଥାନ୍ତି ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ପ୍ରେମର ବାର୍ତ୍ତା । ଏହାର ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ବିନୟ ଜୈସଓ୍ୱାଲଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ । ବିନୟଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟୋରୀ କୌଣସି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ।

you can also read…..

   Related Posts