Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ୨ ଯୁବକ, ଜଣେ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟଜଣେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲା ଗୁଗଲ, ଡୁଡଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଲା ଶୁଭେଚ୍ଛା
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

୧୫ବର୍ଷ ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତି ପାଉଛନ୍ତି ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି : ଆସିବ ଭଲ ଦିନ

26/11/2019 at 11:44 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର କଥା କହିବା ଯଦି ରାଶିଫଳରେ ସାମିଲ କିଛି ରାଶି ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ୍ ବଦଳି ଯାଇପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ୧୫ଦିନ ପରେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୫ବର୍ଷ ପରେ କନ୍ୟା ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ଜାତକର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ମଙ୍ଗଳକାରୀ ସଂଯୋଗ ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି। ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ଭରିଯିବ। ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

ମକର ଏବଂ ମୀନ ରାଶି : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ମକର ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ଜାତକରେ ମଙ୍ଗଳକାରୀ ସଂଯୋଗ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେଉଛି। ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଧନ ଦୌଲତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବେ। ଆପଣ ହନୁମାନଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବେ।

ବୃଷ ଏବଂ ବିଛା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ବୃଷ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ପାରନ୍ତି। ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ,ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଧନ ଦୌଲତ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ପାଇବେ। ହନୁମାନଙ୍କ ଉପାସନା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ।

   Related Posts