suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ ବେଳେ ଧକ୍କା ହେଲା ଦୁଇ ବିମାନ : ଅନେକ ଯାତ୍ରୀ ମୃତାହତ ଆଶଙ୍କା

19/08/2022 at 7:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯|୦୮: ପରସ୍ପର ସହ ଧକ୍କା ହେଲା ଦୁଇ ବିମାନ । ଉତ୍ତର କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆରେ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ ବେଳେ ଦୁଇ ବିମାନ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଅନେକ ଯାତ୍ରୀ ମୃତାହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିକାରୀ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ୟୁଏସ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ ୩ଟାରେ ହ୍ୱାଟସଆନାବିଲ୍ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଦୁଇଟି ବିମାନ ଅବତରଣ କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିପରି ଫେଡାରାଲ ଆଭିଏସନ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେସନର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ବେଳେ ଦୁଇ ଇଞ୍ଜିନ ବିଶିଷ୍ଟ ସେସନା ୩୪୦ ପ୍ଲେନରେ ଦୁଇ ଜଣ ଥିଲେ । ଆଉ ଏକ ସିଙ୍ଗଲ ଇଞ୍ଜିନ ବିଶିଷ୍ଟ ସେସନା ୧୫୨ ସେସନା ୩୪୦ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଅଘଟଣରେ ଅନେକ ମୃତାହତ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଏଫଏଏ ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପରିବହନ ସୁରକ୍ଷା ବୋର୍ଡ ଦୁର୍ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଦୁଇଟି ପ୍ଲେନର ଭଗ୍ନାବଶେଷ ପଡିଛି । ଅଘଟଣରେ କେତେଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ସେନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଘର ସୁରକ୍ଷିତ ରହିଛି । କେବଳ ଏକ କୋଠା ସାମାନ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts