scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ରିସପ୍ସନରେ ଧୁମ୍ ମଚାଇଲେ ଗୋବିନ୍ଦା, ଡ୍ୟାନ୍ସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

4/12/2020 at 6:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୧୨ : ସିଙ୍ଗର ତଥା ଟିଭି ହୋଷ୍ଟ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ୨ ଦିନ ତଳେ ବିବହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘଦିନର ବାନ୍ଧବୀ ଶ୍ବେତା ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ରିସପ୍ସନ୍ ପାର୍ଟି ଧୁମଧାମରେ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ହୋଇଛି । ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ବେତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କ ଓ୍ବେଡିଂ ରିସପ୍ସନରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଜଗତର ନାମୀଦାମୀ ଷ୍ଟାର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଷ୍ଟାରମାନେ ନବଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଆର୍ଶୀବାଦ କରିବା ସହିତ ପାର୍ଟିରେ ଭରପୁର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ଏହି ପାର୍ଟିରେ ବଲିଉଡର ହିରୋ ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ୍ ଗୋବିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ​‌ତେବେ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ବେତାଙ୍କ ରିସପ୍ସନରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଦିତ୍ୟଙଙ୍କ ବାପା ଉଦିତ ନାରାୟଣ, ମା ଦୀପା ନାରାୟଣଙ୍କ ସମେତ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁନୀତାମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସମସ୍ତେ ଆଦିତ୍ୟ ଗାଇଥିବା ‘ବଦଲେ ମେ ୟୁପି ବିହାର ଲେ ଲେ’ ଗୀତରେ ଧମାକାଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ରିସପ୍ସନରେ ସମସ୍ତେ ନାଚ ଗୀତରେ ମଜଲୁସ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

୧୦ ବର୍ଷ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ଶେଷରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ବେତା ଡିସେମ୍ବର ୧ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ କିଛି ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଖୁବ କମ ଲୋକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀ ସିଂହ, ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ନାମୀଦାମୀ କଳାକାଳ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts